Sadaļas Sadaļas

Latvijas Futbola federācijas vadības vēlēšanas būs kongresā 3.jūlijā

Latvijas Futbola federācijas (LFF) kongress, kurā paredzētas organizācijas prezidenta, valdes un juridisko institūciju locekļu vēlēšanas, notiks 3.jūlijā Rīgā, "Elektrum" Olimpiskajā centrā, pirmdien informēja LFF.

Pēc visu kongresa organizēšanas iespēju izskatīšanas un drošības prasību publisku pasākumu rīkošanā izvērtēšanas LFF par piemērotāko vietu atzina Olimpisko centru Rīgā. LFF valde iepazinās ar kongresa norisei nepieciešamo visu tehnisko informāciju, apstiprināja darba kārtību un nolikumus, kurus tuvākajās dienās izsūtīs federācijas biedriem un publicēs LFF mājaslapā.

Uz LFF prezidenta amatu pretendē Latvijas Telpu futbola asociācijas prezidents Vadims Ļašenko un iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (KPV LV).

Valde iepazinās un apstiprināja precizēto LFF 2020. gada budžeta projektu, kas pārstrādāts gan Covid-19 radītās situācijas ietekmē, gan pēc sekmīgas starptautiska finansējuma piesaistes. LFF pirmoreiz ir apguvusi maksimāli iespējamo Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) mērķa finansējumu visos septiņos programmas "Forward" virzienos. Budžetu prezentēs LFF kongresā, kurā federācijas biedriem jābalso par tā apstiprināšanu.

Par federācijas 2020. gada finanšu pārskata neatkarīgo revidentu LFF valde apstiprināja līdzšinējo LFF auditoru kompāniju "Ernst & Young", ko līdz ar to virza apstiprināšanai kongresā. Par LFF 2019. gada finanšu pārskatu "Ernst & Young" sniedzis pozitīvu vērtējumu, kas tiks prezentēts kongresā.

Tāpat LFF administrācija ir pilnvarota izstrādāt jaunus organizatoriskā darba iekšējās kārtības noteikumus, paredzot ar jaunajiem statūtiem salāgotu kārtību valdes jaunā modeļa efektīvai darbībai.

Finanšu plānošanas un darbam motivējošas vides radīšanai valde diskutēja par iespēju nākotnē mainīt LFF Tiesnešu nodaļas budžeta veidošanas principus un pašmāju tiesnešu darba izmaksu segšanas kārtību, pārskatot atalgojuma likmju sistēmu. LFF administrācijai uzdots kopīgi ar LFF Tiesnešu nodaļu izstrādāt uzlabojumus tiesnešu prēmēšanas sistēmai 2020. gadā un tiesnešu atalgojuma sistēmai no 2021. līdz 2024. gadam.

LFF kongress bija paredzēts 24.aprīlī, bet to pārcēla koronavīrusa pandēmijas dēļ. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Futbols
Sports
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt