Sadaļas Sadaļas

Latvijas Futbola federācija finansiāli iesaistīsies slēgto haļļu celšanā Liepājā un Rēzeknē

Latvijas Futbola federācijas (LFF) valde apstiprināja plānu 2021. gadā atbalstīt divu slēgto futbola haļļu būvniecības projektus – vienu Liepājā un vienu Rēzeknē, trešdien informēja LFF. Ar attiecīgajām pašvaldībām LFF jau panāca konceptuālu vienošanos par sadarbību, federācijai iesaistoties ar līdz 500 000 eiro finansējumu katrā projektā.

Liepājā slēgto futbola halli plāno stadiona "Olimpija" teritorijā, savukārt Rēzeknē tāda iecerēta pie pilsētas 5.vidusskolas. Liepājā halles futbola laukums paredzēts 110x74 metru izmērā, kamēr Rēzeknē tas būs mazāks - 64x43 metri.

LFF 2021. gada budžetā paredzēs līdzekļus dalībai Liepājas pilsētas domes un Rēzeknes pilsētas domes projektu realizēšanā. Iesaistīto pušu sadarbības līgumi atrodas izstrādes posmā.

Iepriekš LFF līdz pieteikšanās termiņa beigām no pašvaldībām un klubiem bija saņēmusi 21 pieteikumu dalībai slēgto futbola haļļu būvniecības programmā. LFF valdes apstiprinātā vērtēšanas komisija izvērsa pārrunas ar attiecīgajām pašvaldībām un klubiem, apzinot projektu realizēšanas iespējas tam nepieciešamā termiņa un finansējuma aspektā.

Pēc pieteikumu izpētes un pārrunām ar programmas potenciālajiem dalībniekiem, kā arī iespēju un vajadzību izvērtēšanas, LFF komisija secināja, ka Liepājas un Rēzeknes pašvaldības spēj pilnvērtīgi piedalīties projektu realizēšanā jau 2021. gadā, paskaidroja LFF prezidents Vadims Ļašenko. 

LFF prezidents saskata, ka Liepāja un Rēzekne, kā arī abu pilsētu apkaime var lepoties ar ievērojamu jauno futbolistu skaitu, kuru izaugsmei slēgtās halles pieejamība būs būtisks papildu faktors.

Slēgto futbola haļļu programmu LFF ir izvirzījusi kā vienu no prioritātēm Latvijas futbola infrastruktūras attīstībai no 2021. līdz 2024. gadam. Pašreizējā iecere ir četros gados realizēt līdz septiņiem šādiem projektiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt