Latvijas Futbola federācija februāra beigās rīkos ārkārtas kongresu

Latvijas Futbola federācija (LFF) 28. februārī rīkos ārkārtas kongresu, kurā būs arī balsojums par uzticību federācijas prezidentam Kasparam Gorkšam, piektdien informēja LFF.

Prasību sarīkot ārkārtas kongresu izteica vairāki LFF biedri, kuri nav apmierināti ar Gorkša veikumu federācijas prezidenta amatā. LFF jau februāra sākumā saņēma vairāku federācijas biedru iesniegumu par ārkārtas kongresa sasaukšanu, vienlaicīgi izsakot neuzticību federācijas prezidentam Gorkšam.

Neapmierinātie LFF biedri apgalvo, ka 10 mēnešos Gorkšs nav paveicis daudz ko no solītā. Kavējas federācijas budžeta un valstsvienības galvenā trenera apstiprināšana, arī virslīgas turnīra rīkošanas darbi. Pirmajā vēstulē bija neprecizitātes un LFF vadība saskatīja viltojuma pazīmes, tāpēc pēc tās saņemšanas federācija nesteidza izsludināt ārkārtās kongresu. Savukārt pēc otrā iesnieguma LFF ir jāsasauc kongress.

Jauno vēstuli ir parakstījuši arī virslīgas klubi "Metta/Latvijas Universitāte" un RFS, kuri pašreizējās LFF vadības opozicionāru Vadimu Ļašenko atbalstīja arī pērn notikušajās organizācijas prezidenta vēlēšanās, vēstīja aģentūra LETA. Jaunajā iesniegumā ir 21 biedra paraksts. Lai sasauktu ārkārtas kongresu, bija nepieciešama vismaz desmitā daļa jeb 15 no 141 biedra paraksta.

LFF piektdien izplatītajā paziņojumā Gorkšs pauda, ka 2019. gadā Latvijas futbolam ir divas iespējas - turpināt stagnēt ar aizdomām par negodīgu spēli vai veltīt visus spēkus caurspīdīgai, mērķtiecīgai futbola saimniecības attīstībai. Lai informētu par Gorkša sāktajām pārmaiņām ar mērķi veidot caurspīdīgu futbola attīstību, kas nodrošinātu tīru spēli gan laukumā, gan spēles pārvaldībā, LFF 18. februārī rīkos preses konferenci.

Gorkšu par LFF prezidentu ievēlēja pērn aprīlī.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Futbols
Sports
Jaunākie
Interesanti