Latvijas futbola čempionu kapteini Kazačoku diskvalificē neizpildītu saistību dēļ

Latvijas Futbola federācijas (LFF) Disciplinārā komisija pirmdien vienbalsīgi diskvalificēja virslīgas čempionu Jūrmalas "Spartaka" kapteini Jevgēņiju Kazačoku par neizpildītām finanšu saistībām pret Rīgas Futbola skolu (RFS), informēja LFF.

Kazačoku no LFF organizētajām futbola sacensībām diskvalificēja līdz saistību izpildei vai vienošanās panākšanai par saistību izpildi pret RFS.

RFS joprojām nav saņēmusi finanšu kompensāciju, kas Kazačokam jāmaksā par atkāpšanos no darba līguma. Uz neizpildītajām saistībām spēlētājam iepriekš norādīja LFF Apelāciju komisija, kuras lēmumu Kazačoks tomēr neizpildīja.

Kazačoks Disciplinārās komisijas sēdē paskaidroja, ka viņam šobrīd nav nepieciešamo finanšu, lai izpildītu komisiju lēmumus. Kazačoks apliecināja, ka apzinās nepieciešamību kompensāciju samaksāt un apstiprināja, ka joprojām samaksu nav veicis.

Disciplinārajā komisijā Kazačoku informēja par iespēju noslēgt vienošanos ar RFS par kompensācijas samaksu pēc abpusēji pieņemama grafika. Kazačoks apliecināja, ka tuvākajā laikā vērsīsies RFS, lai panāktu vienošanos.

Nedēļas nogalē futbola gada balvu pasākumā Kazačoku sveica kā virslīgas sezonas labāko pussargu, kā arī Latvijas jaunatnes labāko futbolistu. Virslīgas sezonā Kazačoks izcēlās ar 10 vārtu guvumu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Futbols
Sports
Jaunākie
Interesanti