Eiropas čempionāta pludmales volejbolā otrā diena

Futbols UEFA Eiropas līga. FK "Ventspils" - "Rosenborg"

UEFA Eiropas līgas spēles "Riga FC" - "Tre Fiori" atcelšana vētras dēļ

Laikapstākļu radīto problēmu dēļ pārtrauc «Riga» FC futbolistu spēli Eiropas līgā

Brāzmainā vēja radīto tehnisko sarežģījumu dēļ ceturtdien pirmajā puslaikā pārtrauca Eiropas līgas kvalifikācijas spēli, kurā "Riga" FC uzņem Sanmarīno klubu "Tre Fiori". Spēli ceturtdien neturpināja, bet ar Eiropas Futbola federāciju savienības (UEFA) pārstāvjiem sarunās panāca vienošanos maču atsākt piektdien, informēja Latvijas čempionvienība.

Abas komandas laukumā devās Eiropas līgas kvalifikācijas otrajā kārtā, kur uzvarētāju nosaka pēc vienas spēles rezultāta. Spēles turpinājums "Skonto" stadionā paredzēts piektdien plkst. 10. Spēle atsāksies ar rezultātu 0:0.

Lai gan jau spēles sākumā vējš pūta bumbu no laukuma centra punkta, daudz lielāki sarežģījumi sākās pirmajā puslaikā, kad no laukuma apgaismojuma ierīcēm sāka birt stikli.

Jau 9.minūtē pazuda apgaismojums vienā no galvenajiem prožektoriem, taču būtiskāk, ka sasprāga cita apgaismes ierīce virs spēlētāju soliņiem un lejup krita stikli. Pārtraukums mačā ilga 20 minūtes, līdz spēle atsākās, taču stikli turpināja krist un kļuva skaidrs, ka situācijai ātra risinājuma nebūs. Tobrīd tiesneši pieņēma lēmumu spēli pārtraukt un mača turpmākais liktenis uzreiz nebija zināms.

Jau vēstīts, ka ceturtdien Eiropas līgas kvalifikācijā citā otrās kārtas mačā FK "Ventspils" mājās ar 1:5 piekāpās Norvēģijas klubam "Rosenborg". Citām Latvijas komandām dalība Eiropas klubu turnīros jau ir noslēgusies.

Lai Eiropas līgā iekļūtu grupas turnīrā, jāpārvar četras kvalifikācijas kārtas.