Kurzemes futbola klubi gūst uzvaras virslīgas spēlēs

FK "Liepāja" un FK "Ventspils" futbolisti svētdien mājās guva uzvaras Latvijas virslīgas spēlēs, liecina organizatoru informācija. Liepājnieki ar 1:0 pārspēja "Valmiera Glass/ViA" vienību, bet Ventspils klubs ar 1:0 bija pārāks par "Riga" FC.

Pašreizējie čempioni "Riga" FC neizmantoja iespēju kļūt par turnīra līderiem, tomēr tabulā arvien ir otrie ar 25 punktiem. Uzvaru ventspilniekiem 78.minūtē nodrošināja Žoalisona Santuša vārtu guvums.

Savukārt trešo uzvaru pēc kārtas galvenā trenera Aleksandra Starkova vadībā izcīnīja FK "Liepāja", kam vārtus otrajā puslaikā guva Ričards Fraidejs.

Līderpozīcijas ar 25 punktiem saglabājusī RFS kārtas noslēgumā pirmdien uzņems BFC "Daugavpils" futbolistus. Jau vēstīts, ka sestdien Jūrmalas "Spartaks" ar 1:0 bija pārāks par FK "Metta" vienību.