Krištianu Ronaldu atgriežas Mančestras «United» ar diviem vārtu guvumiem

Sestdien pirmo maču pēc 12 gadu pārtraukuma Anglijas Premjerlīgā aizvadīja Portugāles futbola zvaigzne Krištianu Ronaldu, palīdzot savai komandai Mančestras “United” uzvarēt ar 4:1 uzvarēt Ņūkāslas “United” vienību.

Šajā mačā Ronaldu izcēlās ar diviem vārtu guvumiem. Pirmā puslaika kompensācijas laikā leģendārais futbolists pirmais tika pie atlēkušās bumbas un raidīja praktiski tukšos vārtos, panākot rezultātu 1:0. Savukārt 61. minūtē Ronaldu tika pie labas izspēles, un otro reizi jau spēles laikā lika uzgavilēt skatītājiem.

Šī bija jau trešā uzvara šajā Premjerlīgas sezonā Mančestras “United”.