Krieviju sajūsmina ārzemnieku interese par futbola Pasaules kausa biļetēm

Organizatori Krievijā ir ļoti apmierināti ar ārzemju futbola fanu interesi par 2018.gada Pasaules kausa finālturnīra biļetēm - pirmajā kārtā Starptautiskā futbola federācija (FIFA) reģistrēja teju 3,5 miljonus pieteikumu, no kuriem apmēram 30% iesūtīja ārpus Krievijas dzīvojošie, ceturtdien informēja aģentūra RIAN.

Gandarīts par līdzjutēju interesi ir turnīra vietējās rīcības komitejas ģenerāldirektors Aleksejs Sorokins. "Tas ir ļoti iedvesmojošs skaitlis. Daudzas komandas ir kvalificējušās [finālturnīram] un parādījušies jauni līderi pēc pieteikumu skaita," viņš teica.

Ārzemju fanu konkurencē visvairāk biļešu vēlas iegādāties vācieši, kam pirmajā trijniekā seko Brazīlijas un Argentīnas līdzjutēji. Vislielākā interese ir par finālu, ko klātienē vēlas redzēt 300 000 pieteikumu iesūtītāju, bet 150 000 pieteikumu iesniedzēju grib būt aculiecinieki atklāšanas mačam. Abas šīs spēles notiks Maskavā, "Lužņiku" stadionā.

Biļešu ieguvējus noteiks izlozē, jo pieteikumu skaits pārsniedza pieejamos biļešu resursus. Lētākās biļetes par 1280 rubļiem (19 eiro) ir pieejamas tikai Krievijas iedzīvotājiem, savukārt dārgākās ieejas kartes uz finālu maksā teju tūkstoš eiro.

Nākamais no četriem biļešu pārdošanas posms sāksies 5.decembrī pēc Pasaules kausa finālturnīra grupu izlozes. Pagaidām ir zināmas 23 no 32 komandām, kas piedalīsies finālturnīrā.

Finālturnīrs nākamgad notiks no 14.jūnija līdz 15.jūlijam 11 Krievijas pilsētās - Maskavā, Kaļiņingradā, Sanktpēterburgā, Volgogradā, Kazaņā, Ņižņijnovgorodā, Samarā, Saranskā, Rostovā pie Donas, Sočos un Jekaterinburgā.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Futbols
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti