FK "Spartaks" - FK "Jelgava". Intervija ar FK Jelgava futbolistu Igoru Kozlovu

Latvijas futbola virslīga. FK "Spartaks" - FK "Jelgava"

FK "Spartaks" - FK "Jelgava". Spēles momenti

Kozlovam divi vārti FK «Jelgava» futbolistu uzvarā Jūrmalā. Svarīgākās epizodes

FK "Jelgava" futbolisti sestdien viesos Slokā ar 2:1 uzvarēja trešās vietas īpašniekus Jūrmalas "Spartaku" virslīgas spēlē. Panākums ļāva jelgavniekiem pakāpties uz septīto pozīciju turnīra tabulā.

Jelgavas klubu 28.minūtē vadībā izvirzīja Igors Kozlovs, savukārt 54.minūtē Gints Freimanis panāca izlīdzinājumu. Vienu vārtu pārsvaru FK "Jelgava" 77.minūtē atjaunoja Kozlovs, gūstot savus otros vārtus spēlē.

Igors Kozlovs izvirza FK "Jelgava" vadībā

Viesi aktīvāk uzbruka, bet pirmie bumbu vārtos raidīja "Spartaks", tiesa, pēc cīņas vārtsarga laukumā vārtu guvumu tiesnesis neieskaitīja. Toties rezultātu atklāja Kozlovs, pēc kura teicama sitiena no soda laukuma līnijas bumba tīklā ielidoja gar pašu vārtu stabu.

Intervija ar Ingu Šlampi

"Spartaka" aizsargs Ingus Šlampe pārtraukumā intervijā Latvijas Televīzijā sacīja, ka pēc izmaiņām spēlētāju sastāvā komandā vēl trūkst saskaņotības. Šlampe pašlaik nespēlē savainojuma dēļ, bet cer, ka pēc ceļgala saišu operācijas spēs septembra beigās atgriezties pienācīgā līmenī.

Gints Freimanis panāk 1:1

Neizšķirtu pēc stūra sitiena atjaunoja Freimanis, ar galvu raidot bumbu vārtu tālajā augšējā stūrī.

Igors Kozlovs gūst FK "Jelgava" uzvaras vārtus

Savukārt 77.minūtē "Spartaka" vārtsargs Vitālijs Meļņičenko izsita bumbu no soda laukuma, bet bez kavēšanās precīzi sita Kozlovs. Laukuma saimnieki centās atspēlēties un divreiz trāpīja pa vārtu konstrukciju, neko vairāk gan nepanākot.

Intervija ar Igoru Kozlovu

Kozlovs pēc uzvaras intervijā Latvijas Televīzijā teica, ka karstumā bija grūti spēlēt un abām komandām nebija daudz iespēju vārtu gūšanai. Futbolists priecājās, ka ne tika laba spēlē ar uzvaru tika izcīnīti trīs punkti un pašam divreiz izdevās trāpīt vārtos.

Kārtas noslēgumā svētdien FK "Ventspils" uzņems BFC "Daugavpils" futbolistus, FK "Metta" būs laukuma saimnieki pret FK "Liepāja", bet vicelīderi RFS Rīgā spēlēs pret "Valmiera Glass/ViA".

Virslīgā startē deviņas komandas, kas līdz 9. novembrim izspēlēs četrus apļus.