Kosovas futbola valstsvienība uzvar pirmajā oficiālajā spēlē

Pirmajā spēlē pēc oficiālas atzīšanas Kosovas izlase piektdien Frankfurtē ar 2:0 uzvarēja Fēru salu futbolistus, kuri būs Latvijas pretinieki 2018.gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijā, liecina organizatoru informācija. Kosovas valstsvienība aizvadīja pirmo pārbaudes spēli kopš to atzina Starptautiskā futbola federācija (FIFA).

Kosoviešus pirmā puslaika beigās vadībā izvirzīja Alberts Bunjaku, bet jau mača kompensācijas laikā rezultātu divkāršoja Elbasans Rašani. Kosovas izlase kopš 37.minūtes spēlēja mazākumā pēc Selinas Bersanta noraidījuma, taču 10 minūtes pirms mača beigām 10 vīru sastāvā palika arī Fēru salu izlase, kurā sarkano kartīti nopelnīja Bogi Petersens.

Kosovas futbola federāciju FIFA atzina 13.maijā, bet jau 3.maijā to paveica Eiropas futbola federāciju savienība (UEFA).

Pārbaudes spēli piektdien aizvadīja vēl viena Latvijas izlases pretiniece 2018.gada Pasaules kausa kvalifikācijas grupā Šveice, kas mājās ar 2:1 uzveica Moldovu.

Valstsvienības aizvada pēdējās pārbaudes spēles pirms Eiropas čempionāta finālturnīra, kas Francijā sāksies 10.jūnijā.

Savukārt Latvijas izlase sestdien Tallinā pret mājinieci Igauniju aizvadīs izšķirošo spēli par trofeju Baltijas kausa izcīņā.