Kolumbijas futbolisti uzveic Jaunzēlandi U-20 Pasaules kausa 1/8 finālā. Svarīgākās epizodes

Kolumbijas izlase svētdien Polijas pilsētā Lodzā uzvarēja Jaunzēlandes futbolistus U-20 Pasaules kausa izcīņas astotdaļfinālā. Pēc pamatlaika un pagarinājuma bija neizšķirts 1:1, bet pēcspēles 11 metru sitienu sērijā ar 5:4 uzvaru nodrošināja kolumbieši.

Ceturtdaļfinālā Kolumbijas izlase tiksies ar Panamas un Ukrainas mača uzvarētājiem.

Kolumbijas izlase izvirzās vadībā

Rezultātu 11.minūtē atklāja Andress Reijess, pēc tiešā brīvsitiena soda laukumā ar galvu raidot bumbu Jaunzēlandes vārtos.

Jaunzēlandieši izlīdzina rezultātu

Izlīdzinājumu Jaunzēlande panāca 35.minūtē, kad teicamu piespēli gar vārtiem rezultatīvi noslēdza Eli Džasts.

Pēcspēles 11 metru sitienu sērija

Rezultāts vairs nemainījās ne otrajā puslaikā, ne pagarinājumā, tādēļ uzvarētāju noteikšanai bija nepieciešama 11 metru sitienu sērija.

Pirmie ceturtdaļfinālā iekļuva itālieši, kas izslēgšanas pirmajā kārtā ar 1:0 svētdien pārspēja mājiniekus poļus.

Finālturnīra grupu kārtā piedalījās 24 komandas, no kurām 16 labākās vienības iekļuva izslēgšanas turnīrā.

Čempioni kļūs zināmi finālspēlē 15.jūnijā Lodzā.