Kluba «RFS» futbolistes ar uzvaru noslēdz Čempionu līgas kvalifikācijas turnīru

Latvijas Sieviešu futbola līgas čempionvienība Rīgas Futbola skola (RFS) svētdien Somijas galvaspilsētā Helsinkos ar 3:2 guva uzvaru pār Slovākijas čempionēm ''Nove Zamky'' un noslēdza Čempionu līgas kvalifikācijas turnīru, liecina rīkotāju informācija.

Divus vārtus RFS labā guva Renāte Fedotova, bet vienreiz izcēlās Kristīne Giržda. Pirmajā puslaikā RFS panāca vadību 2:0, pretinieces vienus vārtus atguva pirms Fedotova iesita savus otros vārtus. Slovākietes otros vārtus guva divas minūtes pirms spēles beigām.

RFS komanda četru komandu turnīrā ieguva trešo vietu.

Jau ziņots, ka otrdien RFS ar 1:4 atzina Ukrainas spēcīgākā sieviešu futbola kluba WFC "Kharkiv" pārākumu, bet ceturtdien ar 0:9 zaudēja mājiniecēm somijas čempionēm ''PK-35''.

RFS galvenā trenere ir Karīna Šakurova.

Sacensību izslēgšanas spēļu kārtā iekļuva apakšgrupas uzvarētājas ''PK-35'', kas izšķirošajā mačā par pirmo vietu svētdien ar 2:1 pārspēja Ukrainas futbolistes.

RFS otro sezonu spēlēja Eiropas prestižākajā sieviešu futbola klubu turnīrā. Pērn Rīgas klubs kvalifikācijas turnīru rīkoja savā laukumā, kur cieta trīs zaudējumus ar kopējo vārtu starpību 0:20.