Kļaviņš vēlreiz mērķē uz Futbola federācijas prezidenta krēslu

 Savu pieteikumu aprīlī gaidāmajām Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidenta vēlēšanām piektdien iesniedza neviennozīmīgi vērtētais Krišjānis Kļaviņš.

Kļaviņš bija vienīgais līdzšinējā prezidenta Gunta Indriksona pretinieks cīņā par federācijas vadītāja krēslu 2016.gada kongresā. Kā zināms, Indriksons jau rakstiski apstiprinājis, ka nākamā gada aprīļa kongresā atstās amatu, kuru ieņem jau no 1996.gada.

Kļaviņa vārds joprojām saistās ar lielu ienākumu gūšanu sporta totalizatoros šī gadsimta sākumā. Viņa pretinieki cīņā par futbola federācijas vadītāja amatu aprīlī būs bijušais izlases kapteinis Kaspars Gorkšs un telpu futbola pārstāvis Vadims Lašenko. Tiesa, pieteikumus vēl var iesniegt līdz 31.decembrim.

Kļaviņš iesniedzis dokumentus LFF prezidenta vēlēšanāmMārtiņš Kļavenieks

  Kļaviņš Latvijas Radio atklāja, ka jau savācis nepieciešamo balsu skaitu un iesniedzis dokumentus LFF – tagad tikai jāgaida, kad LFF valde janvāra sākumā apstiprinās to, ka viņš drīkst piedalīties vēlēšanās.

  “Es redzu daudzas lietas, kas divu gadu laikā nav izkustējušās no vietas. Pašreizējā situācijā es redzu, ko es varu dot futbolam,” Latvijas Radio norādīja Kļaviņš.  Proti, viņam esot labākā programma, pieredze sporta vadībā un izpratne par futbola procesiem.

  “Daudz vieglāk, salīdzinot ar laiku pirms diviem gadiem. Cilvēki zina mani, zina manus principus un darba ētiku, un bija ļoti viegli dabūt visus parakstus divu dienu laikā,” par procesu pastāstīja Kļaviņš.

  Viņš nav prasījis nevienam no biedriem, lai viņi zvērētu uzticību kongresā, bet plāno nākamajos mēnešos ar katru no viņiem tikties. “Tad arī redzēs, kāds būs atbalsts,” pauda Kļaviņš.

  0 komentāri
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
  Futbols
  Sports
  Jaunākie
  Populārākie
  Interesanti