Jūrmalas «Spartaks» uzvar rezultatīvā futbola virslīgas spēlē Valmierā

Pašreizējie čempioni Jūrmalas "Spartaks" sestdien viesos ar 4:2 pieveica virslīgas debitantus "Valmiera Glass/ViA" futbolistus, liecina rīkotāju informācija. Trīs vārtus uzvarētājiem guva Aleksejs Višņakovs.

(papildināts ar RFS uzvaru)
Laukuma saimniekus 4.minūtē vadībā izvirzīja Artūrs Pallo, taču pusstundu vēlāk ar 4:1 vadībā bija "Spartaks". Neizšķirtu jau pāris minūtes pēc Pallo precīzā sitiena atjaunoja Mārcis Ošs, bet pirmā puslaika turpinājumā 12 minūšu intervālā trīs vārtus guva Višņakovs.  Mājiniekiem 88.minūtē vēl izdevās samazināt rezultāta starpību - bumbu vārtos raidīja Kristers Lūsiņš.

Vēlāk sestdien RFS savā laukumā ar 3:0 uzvarēja FK "Jelgava" futbolistus, tiekot pie sezonā trešā panākuma trijās spēlēs. Vārtus guva Kaspars Dubra, Roberts Uldriķis un Gļebs Kļuškins.

Trešās kārtas noslēgumā svētdien FK "Ventspils" dabīgās zāles laukumā uzņems "Liepāja/Mogo" vienību bez zaudējumiem šosezon spēlējošo Kurzemes klubu derbijā.

Jau vēstīts, ka piektdien sezonā pirmo uzvaru izcīnīja "Riga" FC, ar 3:1 pārspējot "Metta/Latvijas Universitāti".

KONTEKSTS:

Astoņas komandas virslīgas turnīrā līdz 10.novembrim izspēlēs četrus apļus, tādējādi katrai vienībai paredzētas 28 spēles.