Jūrmalas «Spartaks» saglābj punktu pret pastarīšiem «Babīte/Dinamo» futbola virslīgā

Pašreizējie čempioni un turnīra līderi Jūrmalas "Spartaks" sestdien savā laukumā izglābās no zaudējuma un cīnījās neizšķirti 2:2 pret virslīgas debitantiem "Babīte/Dinamo" futbolistiem, kuri mača gaitā divreiz izvirzījās vadībā, liecina rīkotāju informācija.

(papildināts ar "Riga" FC uzvaru pār RFS)
Laukuma saimniekus no zaudējuma izglāba Jevgēņijs Kozlovs, kurš 85.minūtē no ērtas pozīcijas uz soda laukuma robežas vēlreiz rezultātu līdzsvaroja, panākot 2:2.

Visi "Spartaka" centieni pirmajā puslaikā atklāt rezultātu nevainagojās panākumiem, turpretim viesiem 42.minūtē izdevās labs pretuzbrukums, ko ar precīzu sitienu noslēdza Kotdivuāras futbolists Mohameds Konate. Pēc pārtraukuma "Spartaka" kapteinis Edgars Gauračs 59. minūtē panāca izlīdzinājumu, tomēr tas nebija lūzums par labu favorītiem. Alekseja Saveļjeva precīzais sitiens 76.minūtē ļāva "Babītei/Dinamo" atgūt vadību, ko viesi gan nenoturēja.

Iepriekšējā kārtā "Babīte/Dinamo" zaudējums ar 0:4 FK "Ventspils" vienībai raisīja šaubas par debitantu uzticību godīgas spēles principiem. Totalizatoru likmju monitoringa uzņēmums "Federbet" norādīja uz aizdomīgām derību koeficientu svārstībām.

Visas aizdomas "Babīte/Dinamo" arvien noliedza un sestdien paziņoja, ka iekšējā izmeklēšanā nekādas aizdomīgas darbības spēlētāju darbībā nekonstatēja. Tajā pašā laikā klubs pavēstīja par divus spēlētāju - pussarga Denisa Tarasova un aizsarga Dmitrija Daņilova - atlaišanu, ko rosinājuši Latvijas Futbola federācijas ieteikumi un norādes.

Vēlāk sestdien FK "Ventspils" mājās nospēlēja neizšķirti 1:1 pret "Liepāja/Mogo". Ventspils komandas futbolists Ģirts Karlsons 8.minūtē ieraidīja bumbu savos vārtos, turpretim nigērietis Tosins Aijeguns deviņas minūtes vēlāk panāca neizšķirtu. Abas komandas maču pabeidza 10 vīru sastāvā - viesiem 40. minūtē noraidīja Artjomu Osipovu, savukārt ventspilniekiem 65.minūtē sarkano kartīti saņēma Simons Pauļs.

Dienas pēdējā spēlē FC "Riga" futbolisti ar 1:0 uzveica RFS vienību. Uzvaras vārtus 75.minūtē guva Bogdans Vaščuks.

Piektās kārtas pirmajā spēlē FK "Jelgava" piektdien viesos ar 3:1 pārspēja "Metta/LU" vienību.