Šovakar Rīgā, Doma laukumā beigušās pludmales volejbola dienas

Jāšanas sports. Latvijas čempionāts

Latvijas futbola virslīga. FK "Spartaks" - FK "Ventspils"

Jūrmalas «Spartaks» piedzīvo zaudējumu savu skatītāju priekšā

Jūrmalas “Spartaks” sestdien savu skatītāju priekšā Slokas stadionā Latvijas futbola virslīgas spēlē ar 0:1 piekāpās FK “Ventspils”, liecina organizatoru informācija.

Pie pustukšajām skatītāju tribīnēm "Spartaks" rādīja līdzvērtīgu cīņu Ventspilij, taču pie vārtu guvuma tā arī nevarēja tikt. Tikai 61. minūtē tika atklāts spēles rezultāts, kad Tosins Aijeguns izvirzīja kurzemniekus vadībā.

87. minūtēm viesiem bija iespēja pārsvaru dubultot, taču Kaspars Svārups nespēja realizēt 11 metru soda sitienu.

Pēc spēles uzvarētāju komandas spēlētājs Romāns Mickevičs LTV atklāja, ka "Ventspilij" ir laba uzvaru sērija un komanda cīnīsies līdz galam.

Pēc spēles arī tapa zināms, ka šī mača vienīgo vārtu guvējs Aijeguns pametīs Latviju un pievienosies Šveices augstākās līgas komandai "Zurich", kur šobrīd sastāvā ir arī Latvijas izlases vārtsargs Andris Vaņins. Tosinam šī bija pēdējā spēlē "Ventspils" kreklā.

Šī cīņa abām komandām bija ļoti svarīga, jo līdz spēlei abas komandas ar vienādu punktu skaitu turnīra tabulā atradās līdzās, un uzvara ļauj noturēties/ielauzties TOP3.

Šobrīd virslīgas līderpozīcijās ir čempionvienība “Riga FC, kas 23 spēlēs iekrājusi 50 punktus. Ar 42 punktiem 25 spēlēs tai seko RFS, bet trešajā pozīcijā FK “Ventspils” ar 24 spēlēs iekrātiem 40 punktiem, kam seko Jūrmalas “Spartaks” ar 25 spēlēs savāktiem 37 punktiem.

Aiz labāko četrinieka uzreiz ierindojas “Valmiera Glass/ViA” ar 34 punktiem, tai ar 29 seko FK “Liepāja”, tad ar 27 – FK “Jelgava”. Turnīra priekšpēdējā jeb astotajā vietā ierindojas “BFC Daugavpils” ar 25 punktiem, bet pastarītes lomā ir “Metta” ar 23 punktiem.