Jūrmalas «Spartaks» pārspēj šosezon neuzveikto RFS

Latvijas futbola virslīgas čempionvienība Jūrmalas „Sprataks” sestdien viesos ar 2:0 pārspēja RFS, kam tā bija pirmā neveiksme šosezon, liecina organizatoru informācija. Savukārt citā mačā pie pirmajiem punktiem tika „Metta/LU” un „Valmiera Glass/Vidzemes augstskola”.

(Papildināts ar „Metta/LU” un „Valmiera Glass/Vidzemes augstskola” spēles rezultātu)

„Spartaks” komandas labā vārtus 34. minūtē guva Kaspars Svārups, bet otrajā puslaikā viesu pārsvaru dubultoja uz maiņu nākušais Oļegs Dmitrijevs.

Pagājušā gada čempioniem šis bija trešais panākums piecās spēlēs, savukārt RFS – pirmā neveiksme.

Savukārt citā spēlē sestdien divu pastarīšu cīņā „Metta/LU” divas reizes otrajā papildlaikā izlīdzināja rezultātu pret „Valmiera Glass/Vidzemes augstskola”, vienībām spēkojoties neizšķirti (2:2) un tiekot pie pirmajiem punktiem virslīgā.

Sezonas kopvērtējumā pirmajā vietā ar 12 punktiem atrodas RFS, savukārt tuvākajies sekotājiem FK „Liepāja/Mogo” un FK „Ventspils” ir par diviem punktiem mazāk. Taču šīs abas vienības ir aizvadījušas par spēli mazāk nekā RFS.