Jūrmalas «Spartaks» papildlaikā gūst pirmos vārtus un pārspēj «Metta/LU»

Latvijas čempione Jūrmalas „Spartaks” ceturtdien Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla papildlaikā ar 1:0 pārspēja FK „Metta/LU”, liecina organizatoru informācija. Vienīgos vārtus spēles 113. minūtē guva Edgars Gauračs.

Latvijas čempionvienība Jūrmalas „Spartaks” un FK „Metta/LU” pamatlaikā spēlēja neizšķirti, nevienai komandai negūstot vārtus, lai gan izdevības atklāt rezultātu bija gan „Spartaks”, gan „Metta” komandām.

Par spēles varoni 113. minūtē kļuva Gauračs, kurš tikai otrajā papildlaikā, izpildot sitienu ar galvu, pārspēja Dāvi Ošu. Atlikušajā papildlaika daļā neviena komanda ar vārtu guvumu neizcēlās, ļaujot „Spartakam” iesoļot pusfinālā.

Pusfinālā „Spartaks” spēkosies ar „Riga FC” un FK „Jelgava” spēles uzvarētājiem. Pēdējā ceturtdaļfināla cīņa 13. septembrī paredzēta Rīgā.

Jau iepriekš tika ziņots, ka trešdien pusfinālā iekļuva arī FK „Liepāja/Mogo” un RFS komandas.