Jūrmalas «Spartaks» nospēlē neizšķirti pret FC «Riga»

“SynotTip” virslīgas līderis Jūrmalas “Spartaks” vienība svētdien “Skonto” stadionā nospēlēja neizšķirti 1:1 ar FC “Riga”, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultāts tika atklāts vien 41. minūtē, kad japāņu futbolista Josuke Saito precīzais raidījums izvirzīja FC “Riga” vadībā. Šāds spēles pavērsiens saniknoja jūrmalniekus, kas aizvien cītīgāk devās uzbrukumā, un spēles 54. minūtē tiešām izdevās izlīdzināt rezultātu – Daniils Ulimbaševs bija precīzs. Līdz pat spēles beigām rezultāts nemainījās.

Jau ziņots, ka sestdien FK “Jelgava” ar 1:0 uzvarēja “Metta”/”Latvijas Universitāte, FK “Liepāja” arīdzan ar rezultātu 1:0 bija pārāka par līgas pastarīti “Daugavpils” vienību, savukārt FK “Ventspils” ar 3:0 uzvarēja RFS futbolistus.

Šobrīd virslīgas ta'bulā līderpozīcijas ar 48 punktiem 21 spēlē ir "Spartakam". 40 punti un otrā vieta FK "Ventspils" savukārt pa 36 punkitm FK "Liepāja" un FK "Liepāja", taču jelgavniekiem vēl viena spēle rezervē. Piektajā vietā ierindojas RFS ar 23 punktiem, FC "RIga" ar 22 punktiem ir sestā, bet septītajā vietā ar 19 punktiem ir "Metta"/LU. Turnīra tabulu noslēdz "Daugavpils", kas spējusi iekrāt vien septiņus punktus.