Virslīgas fināls telpu futbolā FK "Raba" - FC "Petrow/Jelgava"

Latvijas futbola Virslīga. "Valmiera FC" 1:0 FK "Liepāja"

Latvijas futbola Virslīga. FK "Spartaks" - "Valmiera FC"

Jūrmalas «Spartaks» neļauj «Valmiera FC» futbolistiem izvirzīties līderpozīcijās

Jūrmalas “Spartaks” svētdien ar 1:0 uzvarēja “Valmiera FC”, kas līdz šim, iekams spēles notika uz sintētiskā seguma, rādīja ļoti iespaidīgu sniegumu.

Svētdien spēle starp “Spartaku” un valmieriešiem norisinājās Slokas stadionā uz dabīgā seguma. Līstot lietum, spēles rezultātu 14. minūtē atklāja jūrmalnieku snaiperis Ričards Emeka Fraidejs, precīzi izpildot soda sitienu.

Vēl svētdien notika Kurzemes derbijs starp “Liepājas” un finanšu problēmu nomocītu FK “Ventspils” vienību, kurā pārāki ar 3:1 bija liepājnieki, radot daudz bīstamu epizošu pie Deles Alampasu sargātajiem vārtiem.

Spēles rezultātu 32. minūtē atklāja Luizs Paulu Hilariu jeb Dodo, bet vēl pēc 12 minūtēm Eduards Tīdenbergs panāca jau 2:0 liepājnieku labā. Otrā puslaika ievadā neveiksmīgā epizodē "Ventspils" aizsargs Jurijs Tkačuks ieraidīja bumbu savos vārtos, un rezultāts jau bija 3:0. Tikai 85. minūtē Vladimirs Mukins beidzot guva pirmos vārtus "Ventspils" labā šajā spēlē.

Futbola virslīgas līderpozīcijās ar 26 punktiem 11 spēlēs ir RFS, kurai ar tādu pašu punktu skaitu seko "Valmiera", bet trešajā vietā ir čempionvienība "Riga FC". Ceturtajā vietā ar 16 punktiem deviņās spēlēs ierindojas "Daugavpils", no kuras par punktu atpaliek "iepāja". Sestajā vietā "Spartaks", kas 11 spēlēs iekrājis deviņus punktus, bet seši ir "Metta" rēķinā. Astotajā vietā ierindojas "Ventspils" ar pieciem punktiem 11 spēlēs, bet tabulu noslēdz "Noah Jūrmala", kas sešās spēlēs sakrāja četrus punktus.