Jūrmalas «Spartaks» graujoši uzvar līderus un pārņem vadību futbola virslīgā

Jūrmalas "Spartaks" piektdien Slokas stadionā ar 5:1 pārliecinoši uzvarēja mača gaitā deviņu spēlētāju sastāvā palikušos FK "Ventspils" futbolistus un kļuva par Latvijas virslīgas turnīra līderiem, liecina organizatoru informācija. Visus vārtus guva laukuma saimnieki, turklāt pa diviem precīziem sitieniem spēlē pret līdzšinējiem līderiem veica Jevgēņijs Kazačoks un Vladislavs Kozlovs.

Pirmajā puslaikā Ingus Šlampe negribot izvirzīja vadībā ventspilniekus, savukārt 70.minūtē Jevgēņijs Kozlovs panāca izlīdzinājumu. Vēl piecas minūtes vēlāk Kazačoks guva uzvaras vārtus un viņš ar 11 metru soda sitienu arī nodrošināja laukuma saimniekiem divu vārtu pārsvaru.

Kopš 65.minūtes FK "Ventspils" palika mazākumā, jo par otro brīdinājumu noraidīja Ģirtu Karlsonu, savukārt 82. minūtē par pēdējās cerības pārkāpumu noraidīja arī viesu vārtsargu Maksimu Uvarenko. Vietu vārtos ieņēma Andrejs Pavlovs, kurš Kazačoka 11 metru sitienu neatvairīja.

Jau mača kompensācijas laikā divus vārtus iesita Vladislavs Kozlovs. FK "Ventspils" cieta sezonā pirmo zaudējumu.

Pārējās 10.kārtas spēlēs sestdien "Riga" FC uzņems "Metta/LU" futbolistus un čempioni FK "Liepāja" būs laukuma saimnieki pret FK "Jelgava", savukārt svētdien Rīgas futbola skola (RFS) mājās mērosies spēkiem ar BFC "Daugavpils".

Ar 10 spēlēs iekrātiem 22 punktiem "Spartakam" ir viena punkta pārsvars pār FK "Ventspils". Trešo vietu ieņem FK "Liepāja" ar 16 punktiem un trīs punktu pārsvaru pār "Metta/LU".