Jūrmalas «Spartaks» cīnās neizšķirti Astanā un izkrīt no UEFA Čempionu līgas

Jūrmalas „Spartaks” otrdien UEFA čempionu līgas otrās kvalifikācijas kārtas atbildes spēlē izbraukumā neizšķirti cīnījās ar Kazahstānas čempioniem „Astana” (1:1), liecina organizatoru informācija. Divu spēļu summā „Spartak” piedzīvoja zaudējumu (1:2).

Spēles pirmajā puslaikā pārliecinošāk izskatījās mājinieki, kas bumbu vārtu rāmī raidīja četras reizes, tomēr „Astana” spēlētājiem neizdevās pārspēt Jevgeņiju Nerugalu. Arī „Spartak” pie vārtu guvuma tikt pirmajā puslaikā nespēja.

Otrā puslaika sākumā Ganas spēlētājam Patrikam Tvumasi izdevās bumbu raidīt Nerugala sargātajos vārtos, atklājo rezultātu (0:1) un samazinot „Spartak” izredzes gūt panākumu kopsummā. 72. spēles minūtē savu kontu atklāja Jūrmalas „Spartak”, kad bumbu vārtos raidīja 24 gadus vecais Edgars Vardenjans (1:1).

Atlikušajā spēles gaitā neviena no komandām pie otrā vārtu guvuma netika, kā rezultātā spēle noslēdzās neizšķirti, divu spēļu summā dodot pārsvaru „Astana” klubam (1:2), kas liedza jūrmalniekiem iekļūt nākamajā turnīra kārtā.

Jau iepriekš tika ziņots, ka pirmajā dueļa spēlē Jūrmalas „Spartaks” pagājušajā nedēļā piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 0:1.