Jūrmalas «Spartaks» bez problēmām pieveic līgas pastarīti «Metta»/«Latvijas Unversitāte»

"SynotTip” futbola Virslīgas spēlē svētdien pērnās sezonas čempions Jūrmalas “Spartaks” ar rezultātu 2:0 izbraukumā uzvarēja “Metta”/”Latvijas Universitāte” vienību, liecina organizatoru informācija.

(Papildināts ar jaunumiem par "Riga" FC)

Spēles rezultātu pašā pirmā puslaika nobeigumā, proti, spēles 44. minūtē atklāja “Spartaka” spēlētājs Ingars Sarmis Stuglis. Arī otrais puslaiks čempioniem bija veiksmīgs – 57. minūtē jau otros vārtus savas komandas labā guva Jevgenijs Kozlovs.

Tikmēr “Skonto” stadionā zaudējumu piedzīvoja “Riga”FC, piekāpjoties FK “Ventspils” ar 0:2. Abi vārtu guvumi kurzemnieku labā leģionāram Aijegunam Tosinam.

Zīmīgi, ka tieši spēles dienā “Riga” FC paziņoja, ka pārtrauc darba attiecības ar komandas galveno treneri Jevgēņiju Perevertailo, kā galveno iemeslu minot zaudējumu iepriekšējā spēlē FK “Liepāja”/”Mogo”.

Šobrīd Virslīgas līderpozīcijā ar 25 punktiem ir "Spartaks", kam ar 20 punktiem seko "Liepāja"/"Mogo". Trešajā vietā ar 20 punktiem ierindojas "Riga" FC, bet ceturtie ar 17 punktiem ir FK "Jelgava". Ventspilnieki ar 17 punktiem ir piektajā pozīcijā, sestajā vietā ar 16 punktiem ir RFS, bet Virslīgas turnīra tabulu ar deviņiem punktiem noslēdz "Metta"/"Latvijas Universitāte".