Jūrmalas «Spartaks» ar uzvaru pār Valmieras futbolistiem pakāpjas uz 3.vietu virslīgā

Jūrmalas "Spartaks" sestdien Slokā ar 3:0 uzvarēja "Valmiera/Glass/ViA" futbolistus virslīgas mačā un pakāpās uz 3.vietu  turnīra tabulā, liecina organizatoru informācija.

"Spartakam" vārtus pirmā puslaika izskaņā guva Nigērijas uzbrucējs Stenlijs Nnanna Otu, savukārt 78.minūtē Klāvs Kramēns laukuma saimnieku pārsvaru divkāršoja, bet spēles kompensācijas laikā Nemanja Belakovičs vēl realizēja 11 metru soda sitienu. Turklāt vēl vienu 11 metru soda sitienu trīs minūtes vēlāk mājiniekiem neizmantoja Ričlords Enins.

Pirmo spēli pēc pievienošanās "Spartakam" aizvadīja Latvijas izlases futbolists Igors Tarasovs, kurš laukumā devās pamatsastāvā un nospēlēja 76 minūtes, līdz tika nomainīts.

Dienas otrajā spēlē FK "Jelgava" mājās ar 1:0 uzveica FK "Metta" futbolistus. Uzvaras vārtus 21.minūtē guva Maksims Votinovs.

Savukārt svētdien FK "Liepāja" būs laukuma saimnieki pret BFC "Daugavpils", bet turnīra līderu duelī RFS savā laukumā tiksies ar "Riga" FC.

Turnīra tabulas galvgalī divām komandām ir pa 41 punktam, tiesa, "Riga" FC tos iekrājusi 20 spēlēs, turpretim RFS futbolisti aizvadījuši divas spēles vairāk. "Spartaks" 22 spēlēs iekrājis 34 punktus un ir trīs punktus priekšā FK "Ventspils", kas aizvadījis vienu spēli mazāk.

Virslīgā startē deviņas komandas, kas līdz 9. novembrim izspēlēs četrus apļus.