"Top Gun" 3x3 basketbola līga

Latvijas Olimpiskās komitejas prezidentu vēlēs bez konkurences

Latvijas futbola Virslīga. FK "Jelgava" - FK "Ventspils"

«Jelgava» pieveic «Ventspils» futbolistus, pietuvojas virslīgas līderu trijniekam

Latvijas virslīgas sestās kārtas pēdējā spēlē FK "Jelgava" ceturtdien mājās ar 1:0 uzveica FK "Ventspils" futbolistus un pārtrauca trīs zaudējumu sēriju, liecina organizatoru informācija. Uzvara ļāva FK "Jelgava" ar deviņu punktu guvumu pakāpties uz 4.vietu, par viena punkta tiesu atpaliekot no ventspilniekiem, kas arvien noslēdz līderu trijnieku.

Laukuma saimniekus Zemgales Olimpiskā centra laukumā 16.minūtē pēc stūra sitiena vadībā izvirzīja Ņikita Ivanovs un spēles turpinājumā rezultāts vairs nemainījās.

"Jelgavai" sākumsastāvā bija astoņi latviešu futbolisti un trīs ukraiņi, bet ventspilniekiem - septiņi viesspēlētāji un četri vietējie futbolisti. Kurzemnieku galvenais trenerim Viorels Frunze trīs dzelteno kartīšu dēļ bija spiests maču vērot no tribīnēm.

Jau otrajā minūtē Frunzes padotajiem bija lieliska iespēja gūt pirmos vārtus. Krievu uzbrucējs Jevgēņijs Kozlovs sita ar galvu, tomēr "Jelgavas" vārtos labi spēlēja šīs Vladislavs Kurakins. Zemgales komanda atbildēja ar rezultatīvu standartsituāciju - pēc stūra sitiena precīzi ar galvu sita Ivanovs, izvirzot "Jelgavu" vadībā.

Puslaika izskaņā Ivanovs izniekoja ļoti labu iespēju dubultot "Jelgavas" pārsvaru. "Ventspils" vārtos meistarīgi darbojās nigērietis Dele Alampasu. Pirmajā puslaikā arī ventspilnieki paspēja neizmantot savu labāko iespēju izlīdzināt rezultātu, kad ļoti tuvu vārtu guvumam bija gruzīns Giorgijs Rehviašvili.

Pēc pārtraukumu "Jelgavas" futbolists Jevgeņijs Kazačoks izpildīja labu tālšāvienu, ar ko gan galā tika viesu vārtsargs. Turpinājumā laukuma abās pusēs valdīja haoss - mājinieki bumbu teju nogādāja savos vārtos, bet ventspilnieku soda laukumā rupji kļūdījās kapteinis Eduards Tīdenbergs, ko gan "Jelgava" nespēja izmantot.

Vistuvāk rezultāta izlīdzināšanai Ventspils bija pēc nigērieša Dumtes Pjagbara sitiena, taču bumba trāpīja vārtu pārliktnim. Spēles izskaņā "Jelgava" bija tuvāk otrajam vārtu guvumam nekā "Ventspils" rezultāta līdzsvarošanai.

Uzvaras vārtu autors Ivanovs pēc spēles intervijā Latvijas Televīzijā uzsvēra, ka īpašs priekš ir par komandas pārtraukto trīs zaudējumu sēriju.

Pandēmijas aizkavētā virslīgas sezona sākās tikai 15. jūnijā. Turnīrā 10 komandām paredzēts aizvadīt trīs apļus.