Japānas un Senegālas futbola izlases nospēlē neizšķirti

Svētdien Pasaules kausa izcīņas finālturnīrs futbolā turpinākās ar spēli Japāna – Senegāla Jekaterinburgā. Abas komandas parādīja līdzvērtīgu spēli, tādēļ rezultāts 2:2 bija likumsakarīgs.

Iepriekš abas izlases tikās tālajā 2003. gadā pārbaudes spēlē, un tad spēcīgāki izrādījās Senegālas futbolisti.

Spēles spilgtākās epizodes

Jau no pašas spēles, kas risinājās Jekaterinburgā, sākuma, senegālieši vairāk parādīja vēlmi uzvarēt. Tas 11. minūtē vainagojās panākumiem, kad Sadio Manē izvirzīja Senegālu vadībā.

Sadio Manē izvirza vadībā Senegālu

Pēc tam vairāk iniciatīvu uzņēmās Japānas futbolisti, cenšoties panākt rezultāta izlīdzinājumu. Un 34. minūtē tas tiešām izdevās - Takaši Inui sitiens izrādījās precīzs.

Takaši Inui izlīdzina rezultātu

Pēc rezultāta izlīdzināšanas japāņu futbolistiem vēlme uzvarēt tikai palielinājās, un uzbrukumi turpinājās. Taču rezultāts uz tablo, noslēdzoties pirmajam puslaikam, vairs nemainījās.

Otrais puslaiks iesākās ar aktīvu Senegālas izlases spēli, taču arī Japāna rādīja labu spēli, vienotu komandas darbu. Taču rezultāts uz tablo mainījās tikai 71. minūtē, kad ar vārtu guvumu izcēlās Musa Vagiē.

Senegāla atkal izvirzās vadībā

Senegāla gan nevarēja atslābt, jo japāņi turināja cīņu, lai izlīdzinātu rezultātu. Tas arī izdevās 78. minūtē, kad vārtus guva tikko laukumā iznākušais Keisuke Honda.

Keisuke Honda izlīdzina rezultātu

Lai arī abas izlases līdz pat pēdējai sekundei saglabāja augstu spēles tempu un intrigu skatītājiem, tomēr abām bija jāsaierinās ar neizšķirtu, kas ir par maz, lai garantētu iekļūšanu astotdaļfinālā.

Līdz šim finālturnīrā Japāna bija izcīnījusi vienu uzvaru, ar 2:1 uzvarot Kolumbiju. Nākamo spēli Japāna aizvadīs 28. jūnijā, kad Volgogradā tiksies ar Polijas izlasi.

Arī Senegāla jau bija tikusi pie trim punktiem, iepriekšējā spēlē ar 2:1 uzvarot Polijas izlasi. Apakšgrupas turnīru Senegāla noslēgs ar spēli pret Kolumbiju.