Izšķērdētu iespēju spēlē Anglijas futbolisti tomēr izrauj uzvaru pār Tunisiju

Daudz lielisku vārtu gūšanas iespēju neizmantojusī Anglijas futbola izlase Pasaules kausa finālturnīrā pirmdien Volgogradā ar 2:1 pārspēja Tunisiju pirmajā spēlē G grupā. Uzvaru jau mača kompensācijas laikā angļiem nodrošināja Harijs Keins, kam tas bija otrais vārtu guvums spēlē.

Rezultātu 11.minūtē atklāja Keins, bet reti uzbrukušajā Tunisijas izlasē 11 metru soda sitienu 35.minūtē realizēja Ferdžani Sasi. Uzvaras vārtus Keins guva pēc angļu spiediena mača izskaņā. Viņš kļuva par pirmo Anglijas futbolistu kopš 1990.gada, kas Pasaules kausa spēlē guvis divus vārtus.

Harijs Keins izvirza Angliju vadībā

Tunisijas vārtsargs Muezs Hasens atvairīja Džona Stounsa sitienu ar galvu, taču turpat vārtu priekšā pirmais pie bumbas bija Keins.

Pēc pārkāpuma soda laukumā Ferdžani Sasi realizē 11 metru soda sitienu

Angļiem neveiksmīgā epizodē 11 metru soda sitienu tiesnesis piešķīra par Kaila Volkera pārkāpumu soda laukumā, apturot Fahredinu ben Jusefu bloķējošā kustībā ar roku. Džordans Pikfords Anglijas vārtos uzminēja Sasi sitiena virzienu, bet līdz bumbai neaizsniedzās.

Harijs Keins gūst uzvaras vārtus

Tunisieši pēdējās minūtēs centās nosargāt savus vārtus, taču pēc stūra sitiena atstāja pie tālā staba nepieskatītu Keinu, kas nekavējās neatvairāmi sist ar galvu.

Anglijai pirmajās minūtēs bija jau vairākas labas vārtu gūšanas iespējas, kas palika neizmantotas.

Vārtsargs atvaira Džeses Lingarda sitienu

Tunisijas vārtsargs glāba pēc Džeses Lingarda sitiena, bumbu atvairot ar kājām.

Rahims Sterlings netrāpa Tunisijas vārtos

Savukārt Rahims Sterlings no tuvas distances netrāpīja tukšā stūrī pēc Lingarda piespēles gar vārtiem.

Tunisijas izlasē nepieciešama vārtsarga maiņa

Neveiksmīgi spēle izvērtās Hasenam, kurš jau mača sākumā savainoja plecu un 15.minūtē viņu aizstāja Faruks ben Mustafa.

Faruks ben Mustafa droši tver bumbu pēc tāla sitiena

Jau pāris minūtes vēlāk ben Mustafa apliecināja, ka ir gana drošs, tverot bīstamu Džordana Hendersona sitienu.

Nonākuši iedzinējos, tunisieši līdz pretinieku vārtiem tika reti, un neizšķirts puslaika beigās bija viņiem labvēlīgs iznākums, jo iespēju pretiniekiem netrūka.

Vēl vienu iespēju angļiem izšķērdē Džons Stounss

Džons Stounss no brīvas pozīcijas netrāpīja Tunisijas vārtos.

Lingarda sisto bumbu aptur vārtu stabs

Savukārt Lingards puslaika izskaņā raidīja bumbu garām vārtsargam, taču tā atsitās pret vārtu stabu.

Otro puslaiku angļi gandrīz pilnībā pavadīja pretinieku laukuma pusē, tomēr tik labas iespējas kā mača sākumā izveidot nespēja, lai arī Tunisijas futbolisti pagura. Nepiekāpīgie angļi savu tomēr panāca, kad pēc stūra sitiena Keins guva uzvaras vārtus.

Iepriekš G grupā Beļģijas izlase bez sarežģījumiem ar 3:0 pārspēja Panamas valstsvienību.

Pirmdien pirmajā spēlē Zviedrija ar 1:0 uzveica Dienvidkorejas izlasi F grupā.

Priekšsacīkstēs 32 valstsvienības ir sadalītas astoņās grupās, kur katra izlase aizvadīs trīs spēles. Pa divām labākajām katras grupas komandām pēc apļa izspēles nonāks astotdaļfinālā un cīņu par trofeju turpinās izslēgšanas turnīrā.

Pasaules kausa ieguvēji kļūs zināmi 15.jūlijā finālspēlē Maskavā, bet līdz tam spēles spēles risināsies 11 Krievijas pilsētu 12 stadionos. Pasaules kausa izcīņas spēles tiešraidē varēs redzēt LTV7 un lsm.lv.