Itālijas futbola izlasei neizšķirts pret Bulgāriju ļauj sasniegt rekordu

Itālijas futbola valstsvienība ceturtdien cīnījās neizšķirti 1:1 ar Bulgārijas izlasi 2022. gada Pasaules kausa kvalifikācijas mačā un atkārtoja absolūto rekordu, nezaudējot jau 35 spēlēs pēc kārtas.

Mājiniekus Florencē C grupas spēlē pirmajā puslaikā vadībā izvirzīja Federiko Kjeza, bet vēl līdz pārtraukumam Atanass Ilijevs atjaunoja neizšķirtu.

Lai gan Itālijas izlasei pārtrūka 14 uzvaru sērija, galvenā trenera Roberto Mančīni vadītā komanda arvien nav zaudējusi kopš 2018. gada, kad Nāciju līgas spēlē piekāpās Portugālei (0:1). Vasarā itālieši kļuva par Eiropas čempioniem, finālturnīrā uzvarot visās septiņās spēlēs.

Bez zaudējumiem 35 spēles ir aizvadījusi arī Spānijas izlase no 2007. līdz 2009. gadam un Brazīlijas valstsvienība no 1993. līdz 1996. gadam.

Spāņi ceturtdien cieta kopš 1993. gada pirmo zaudējumu Pasaules kausa kvalifikācijas spēlē, ar 1:2 viesos piekāpjoties Zviedrijas valstsvienībai B grupas duelī. Spānijas izlase Pasaules kausa kvalifikācijas spēlēs nebija zaudējusi, kopš 1993. gada martā Kopenhāgenā atzina Dānijas futbolistu pārākumu. Spāņi Pasaules kausa kvalifikācijā uzvarēja nākamajās 52 spēlēs un 14 mačus noslēdza neizšķirti.

Itālijas pārstāvētajā C grupā zaudējums lietuviešiem, kas viesos ar 1:4 cieta sakāvi pret Ziemeļīriju. Savukārt E grupas spēlē Tallinā igauņi ar 2:5 atzina Beļģijas valstsvienības pārākumu.

Latvijas futbolisti nākamo spēli Pasaules kausa kvalifikācijā G grupā aizvadīs sestdien Rīgā pret Norvēģiju.