Sporta studija

Zemgus Girgensons: Šobrīd aģents ar «»Sabres«» komandu cenšas vienoties

Sporta studija

Kirovs Lipmans: Tā ir necieņa pret valsti, pamest trenera amatu pirms tik svarīga turnīra

Guntis Indriksons: Mums ir atrasts investors Barona ielas stadionam

Indriksons: Jauni pavērsieni futbola stadiona būvniecībā varētu būt pēc mēneša

Vēl pavasarī Latvijas sabiedrībai tika stāstīts, ka taps jaunais futbola stadions, taču šis projekts ir izgāzies. Tas tapa skaidrs jau tajā brīdī, kad Latvijas Futbola federācija (LFF) nobalsoja pret papildu kredīta ņemšanu.

“Šis balsojums par kredīta ņemšanu bija pozitīvs,” sarunā ar LTV raidījumu "Sporta studija” gan uzsver LFF prezidents Guntis Indriksons, norādot, ka tieši viņa balss bijusi izšķirošā. Taču pieņemt tik nopietnu lēmumu tikai ar vienas balss pārsvaru nevar, tādēļ par to tika pārbalsots.

Stadiona būvniecībai bija nepieciešami ap 15 miljoniem eiro. Paņemot tik lielu kredītu, apdraudēti būtu citi LFF projekti, bet svarīgāk esot uzcelt vismaz 30 sintētiskā seguma laukumus.

Indriksons pastāstīja, ka ir jāmeklē privātais investors, kurš dosies uz Rīgas domi saskaņot un būvēs futbola stadionu. Šāds investors jau esot atrasts. Taču tai pašā laikā Indriksons piesardzīgi pauda: “Es personiski noticēšu tikai tad, kad nauda būs rēķinā."

Skeptisks par šādu pavērsienu bija sporta žurnālists Uldis Strautmanis, paužot neizpratni, kāpēc tad privātais investors nestrādāja jau sākotnēji kopā ar LFF. Viņš pauda uzskatu, ka stadions netiks uzcelts un dzīve ritēs jau ierastajās sliedēs.

Bez optimisma noskaņots bija arī “Arēna Rīga” valdes priekšsēdētājs Ģirts Krastiņš, paužot, ka 15 miljonu investīcijas varētu atpelnīt 15-20 gadu laikā. “Ātrāk, - es šaubos,” piebilda Krastiņš. “Arēna Rīga” vēl joprojām neesot atguvusi tos līdzekļus, kas ieguldīti projekta tapšanā.

Savukārt Indriksons pauda, ka jauni pavērsieni stadiona būvniecības lietā varētu būt pēc mēneša.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Futbols
Sports
Jaunākie
Interesanti