Rīta Panorāma

VVD bažīgs par Aiviekstes piesārņojuma ieplūšanu Daugavā

Rīta Panorāma

Mazo uzņēmēju dienas Latvijā

Guntis Indriksons intervijā «Rīta Panorāmai»

Indriksons cer uz jaunu futbola stadionu trīs līdz četru gadu laikā

Latvijas Futbola federācijas prezidents Guntis Indriksons cer uz valstsvienībai jauna stadiona uzcelšanu ne vēlāk kā 2017.gadā, bet līdz tam laikam nacionālā izlase varētu spēlēt "Skonto" stadionā. Sarunā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta Panorāma" Indriksons piektdien bija optimistiski noskaņots par iespējām futbola izlasei turpināt izmantot "Skonto" stadionu.

Indriksons ir pārliecināts, ka valstsvienība arī turpmāk varēs spēlēt "Skonto" stadionā, lai gan tas ir nodots izsolei. Problemātisko aktīvu pārvaldītāja "Reverta" (iepriekš "Parex banka") plānoto izsoli ceturtdien atcēla pretendentu trūkuma dēļ, taču Indriksons atturējās vērtēt, vai tā ir laba ziņa. Viņš gan nešaubās, ka izlase spēlēs "Skonto" līdz brīdim, kamēr uzcels jaunu stadionu

"Ja melns kaķis pāri ceļam nepārskries, 2016. vai 2017.gadā Latvijas izlase varēs spēlēt jaunā stadionā," pastāstīja futbola federācijas vadītājs.

Indriksons cer, ka "Reverta" pagarinās līgumu ar stadiona operatoru uzņēmumu, kas ļaus valstsvienībai arī turpmāk spēlēt "Skonto" stadionā. Jaunajam stadionam bijušā Latvijas Universitātes stadiona vietā ir gatavs skiču līgums, bet pašlaik ar konsultantu palīdzību tiek risināts jautājums par citu pasākumu piesaistīšanu bāzei, lai neatkārtotu "Skonto" stadionā pieļautās kļūdas.

Gadā ir 365 dienas, tādēļ līdzās nedaudzajām futbola izlases spēlēm daži koncerti un izstādes nav pamats, uz kā var balstīt stadiona finansiālo darbību, paskaidroja Indriksons. Viņš uzsvēra, ka stadionam jābūt nodrošinātam ar pasākumiem 100 līdz 150 dienu gadā. Savukārt "Skonto" halli Indiksons centīsies pārcelt uz "Daugavas" stadionu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Futbols
Sports
Jaunākie
Interesanti