Sporta studija

Dinamo meklē sponsorus un gatavojas sezonai

Sporta studija

Sandis Prūsis: Mūs apmierinās tikai 1.vieta

Indriksons : Es aizņēmos 400 tūkstošus, lai pārdotu Skonto stadionu

Indriksons: Aizņēmos 400 tūkstošus , lai varētu pārdot «Skonto» stadionu

"Skonto" stadions, kur mājas spēles aizvada Latvijas futbola valstsvienība, jūlijā atrada jaunus īpašniekus, tomēr darījumā iesaistītās puses nesteidz atklāt visus finanšu līkločus. Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidents Guntis Indriksons Latvijas Televīzijas "Sporta Studijā" pastāstīja, ka pats 400 000 eiro aizņēmies, lai nosegtu parādus un varētu stadionu pārdot. 

Futbola kluba "Skonto" dibinātājs Indriksons par savu galveno mērķi darījumā nosauca nepieciešamību izpildīt solījumu atdot naudu "Parex" bankas problemātisko aktīvu pārvaldītājam "Revertai". Stadionu par 13,8 miljoniem eiro iegādājās "Skonto" futbola kluba nesenā prezidenta Vladimira Koļesņičenko uzņēmums SSA, kura pamatkapitāls ir viens lats. 

Indriksons nevēlējās paskaidrot pārdošanas darījuma būtību, uzsverot, ka neviens viņu nav pilnvarojis to darīt. Indriksons uzskata, ka tas nav sporta raidījuma jautājums, kam kas devis naudu.

""Reverta" ir saņēmusi 13,8 miljonus [eiro], "Reverta" ir norēķinājusies ar valsti, un domāju, ka visiem jābūt ļoti priecīgiem," teica Indriksons.

Jaunu stadionu, kur spēlēt nacionālajai izlasei, LLF cer uzbūvēt līdz 2017.gadam, bet līdz tam valstsvienība varēs spēlēt Skonto". Stadions ir arī mājvieta "Skonto" klubam, kas parādu dēļ nonācis neapskaužamā stāvoklī. 

Indriksons pieļāva iespēju, ka nākotnē, iespējams, klubu atpirks, bet pašlaik prioritāte ir jauniešu futbola sistēmas attīstība. Indriksons kļuvis par "Skonto" akadēmijas prezidentu, un uzskata, ka uz tās bāzes varētu izveidot jaunu komandu.

Lai nodrošinātu valsts izlašu futbolistus vismaz ar uzturu un trenēšanās iespējām, Indriksons palīdzot "Skonto" komandas uzturēšanā arī pašlaik, un kluba galvenais treneris Tamazs Pertija prasa palīdzību viņam, nevis "Skonto" pašreizējiem saimniekiem. Indriksons paskaidroja, ka dara to atbildības dēļ kā LFF prezidents. 

Indriksons novēlēja veiksmi "Skonto" kluba pašreizējiem īpašniekiem solījumos pacelt komandu jaunā līmenī. Sarunās ar "Skonto" futbolistiem Indriksons gan nejaucas, jo neuzskata to par savu kompetenci. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Futbols
Sports
Jaunākie
Interesanti