«Hamburger SV» futbolists Rudņevs gūst sezonā pirmos vārtus Bundeslīgā

"Hamburger SV" futbolists Artjoms Rudņevs sestdien guva sezonā savus pirmos vārtus Vācijas Bundeslīgā, bet Latvijas uzbrucēja pārstāvētais klubs viesos ar 1:2 piekāpās VfB "Stuttgart", liecina organizatoru informācija.

Rudņevs laukumā devās 73.minūtē, nomainot HSV sastāvā Gojko Kačaru. Vadībā ar 1:0 tobrīd bija Štutgartes komanda, jo 66.minūtē bumbu savos vārtos ievirzīja "Hamburger SV" futbolists Ārons Hunts. Pāris minūtes pēc došanās laukumā Rudņevs atjaunoja neizšķirtu pēc centrējuma precīzi sitot ar galvu, bet VfB "Stuttgart" uzvaru 88.minūtē nodrošināja Artjoms Kravecs.

Sezonā debijas spēli Hamburgas klubā Rudņevs aizvadīja pirms nedēļas, bet līdz tam viņš laukumā bija ticis vienīgi HSV jauniešu komandas sastāvā. Rudņevs iepriekš šosezon ne reizi nebija pieteikts kādai oficiālai HSV pirmās komandas spēlei, bet līgums ar klubu viņam ir līdz sezonas beigām.

Iepriekšējos vārtus Bundeslīgā Rudņevs bija guvis aizpērn novembrī.

Bundeslīgas turnīra tabulā HSV ar 19 spēlēs gūtiem 22 punktiem ieņem 11.vietu 18 komandu konkurencē. Līderi ir Minhenes "Bayern" ar 49 punktiem un piecu punktu pārsvaru pār tuvākajiem sekotājiem Dortmundes "Borussia" un vienu spēli rezervē.