Gutkovska trīs vārti nodrošina «Skonto» futbolistiem uzvaru un 3.vietu virslīgā

Vladislava Gutkovska trīs iesisti vārti palīdzēja "Skonto" pirmdien mājās ar 4:1 pārliecinoši pārspēt BFC "Daugavpils" futbolistus un pakāpties uz 3.vietu virslīgas turnīra tabulā, liecina organizatoru informācija.

Virslīgas līderu lomā pēc sestās kārtas arvien ir FK "Liepāja" ar 14 punktu guvumu un divu punktu pārsvaru pār FK "Ventspils". "Skonto" rēķinā ir vēl par punktu mazāk.

Gutkovskis 32. minūtē atklāja rezultātu, kad precīzi sita ar galvu pēc centrējuma. Vēl pēc 10 minūtēm viņš izrāvās vienatnē pret vārtiem un raidīja bumbu tālajā stūrī. Vēl divreiz bumba viesu vārtos nonāca pēc pārtraukuma - Mindaugs Kalons 66. minūtē ielauzās soda laukumā un trāpīja tuvajā augšējā stūrī, savukārt Gutkovskis hettriku jeb triju vārtu guvumu noformēja 74. minūtē ar sitienu no tuvas distances.

Prestiža vārtus Daugavpils komandai jau kompensācijas laikā guva uz maiņu otrajā puslaikā uznākušais Joro Lamine.