Grandu cīņa starp Vāciju un Spāniju noslēdzas ar 1:1. Spilgtākās epizodes

Katarā notiekošajā Pasaules kausa finālturnīrā svētdien E apakšgrupā divu grandu cīņā Spānija ar Vāciju nospēlēja neizšķirtu 1:1. Turklāt Vācijas futbola izlase pēc divām aizvadītām spēlēm ar vienu punktu ir tabulas pēdējā vietā.

Dinamiskā, ātrā, brīžiem riskantā spēlē ik pa brīdim abām izlasēm bija iespējas apdraudēt pretinieku vārtus.

Neieskaita Vācijas izlases vārtu guvumu

39. minūtē bumba gan pabija Spānijas izlases vārtos, bet tiesneši fiksēja aizmuguri un vārtu guvums netika ieskaitīts.

Spānijas izlase atklāj rezultātu

Rezultāts tika atklāts vien 62. minūtē, kad, saņēmis precīzu piespēli, Alvaro Morata filigrāni raidīja bumbu Vācijas izlases vārtos. Vārtsargs Manuels Noiers šajā situācijā bezspēcīgs.

83. minūtē Vācijas izlases centieni izlīdzināt rezultātu beidzot realizējās, kad Niklass Fīlkrugs kļuva par varoni, panākot 1:1.

Vācija izlīdzina rezultātu

Vācijas un Spānijas futbola izlases tikušās ne reizi vien dažāda kaluma turnīru spēlēs. Šoreiz intrigu solīja tas, ka varenajai Vācijai vēl nebija izdevies tikt pie punktiem – tā negaidīti šo finālturnīru sāka ar zaudējumu Japānai, piekāpjoties ar 1:2. Tikmēr Spānija pirmajā apakšgrupas spēlē ar 7:0 sagrāva Kostariku.

Uz Pasaules kausu Katarā pretendē 32 valstsvienības, kas turnīra pirmajā posmā ir sadalītas astoņās grupās un līdz 2. decembrim izspēlēs apļa turnīru. Pa divām labākajām katras grupas komandām iekļūs izslēgšanas posmā, kas noslēgsies ar finālu 18. decembrī.