Gorkšs sola iepazīstināt ar jauno futbola izlases treneri 1. martā

Kavēšanās ar Latvijas futbola valstsvienības galvenā trenera paziņošanu ir viens no punktiem, ko Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidentam Kasparam Gorkšam pārmet vismaz desmitā daļa no LFF biedriem, kuri pieprasījuši 28. februārī sasaukt biedru ārkārtas ar iespēju izsacīt neuzticību Gorkšam. Pirmdien LFF prezidents paziņoja, ka līgums ar treneri ir noslēgts, bet pagaidām gan vēl vārdu publiski nenosauc.

LFF vadība apgalvo, ka līgums ar treneri ir parakstīts, un viņš jau sācis strādāt, plānojot pirmās nometnes. Bet iepazīties ar jauno treneri varēs vien 1. martā.

Ārkārtas kongresā LFF savu ieņemto pozīciju nemainīs. Gorkšs uzstāj, ka tieši viņš mēģina attīrīt Latvijas futbolu no dažādām aizdomīgām darbībām futbola spēļu un noslēgto līgumu ziņā.

“UEFA ir nozīmējis finanšu ekspertus, lai mēs nonāktu līdz finanšu sistēmai, kas ir ilgtermiņa, sabalansēta un caurskatāma,” izteicās LFF ģenerālsekretārs Edgars Pukinsks. Pilnu finanšu atskaiti LFF vadība sola atrādīt ikgadējā kongresa laikā 26. aprīlī.

Tādējādi skaidrs, ka šis Latvijas futbolam būs īpašs gads, kad divu mēnešu laikā norisināsies pat divas kopsapulces.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Futbols
Sports
Jaunākie
Interesanti