Gorkšs: Latvijas futbolā trūkst intelektuālā kapitāla un tālredzīgas pārvaldības

Latvijas futbolā nav pamata sūdzēties par nepietiekamām finansēm, bet attīstības potenciāla realizēšanai pietrūkst intelektuālo resursu un tālredzīgas pārvaldības, Latvijas Futbola federācijas (LFF) kongresā pauda pašreizējais valstsvienības kapteinis Kaspars Gorkšs, kurš apņēmies nākamgad pretendēt uz LFF prezidenta amatu.

Futbolā Latvijai ir pa spēkam sasniegt daudz vairāk un sporta veidam ir pietiekami spoža nākotne, ja vien būs gudra pārvaldība ar mūsdienīgiem pasaules uzskatiem, pauda Gorkšs. Pateicoties starptautisko futbola organizāciju ieguldījumam, nav pamata uzskatīt, ka Latvijas futbola attīstībai trūkst naudas, tādēļ uzplaukuma trūkuma iemesli meklējami citur.

Latvijas futbola ikdiena ir iekšēja konkurence, bet vajadzētu darboties kopīgiem spēkiem un konkurēt ar citiem sporta veidiem par bērnu piesaistīšanu, lai būtu konkurētspējīgi pasaulē, uzsvēra Gorkšs. "Jācīnās par cilvēku sirdīm, lai viņi gribētu nākt uz spēlēm un ieguldīt futbolā līdzekļus," uzsvēra pieredzējušais futbolists.

Kopš kļuva zināms par Gorkša gatavību nākampavasar pretendēt uz LFF prezidenta krēslu, viņš sajutis plašu atbalstu gan futbola un sporta aprindās, gan ārpus tām. Tas stiprināja Gorkša pārliecību, ka izmaiņas Latvijas futbolā ir nepieciešamas, un to īstenošanai nepieciešams iesaistīties, pretendējot uz augstāko amatu futbola federācijā.

Jau vēstīts, ka uz LFF prezidenta amatu pretendēs arī pašreizējais iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (“Vienotība”), kurš nesen paziņoja, ka nekandidēs uz jaunu termiņu ministrijas vadībā pēc nākamās Saeimas vēlēšanām. Savukārt pašreizējais federācijas prezidents Guntis Indriksons piektdien LFF kongresā sacīja, ka vēlēšanās 2018.gada pavasarī būs vismaz trīs kandidāti. Indriksons arī apliecināja, ka pats uz jaunu termiņu vairs nepretendēs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Futbols
Sports
Jaunākie
Interesanti