Rīta Panorāma

Intervija ar Saeimas deputātu Hosamu Abu Meri

Rīta Panorāma

Bojāta apkures sistēma noved pie saindēšanās ar tvana gāzi

Intervija ar futbolistu Kasparu Gorkšu

Gorkšs: Droši vien būs arī atvadu spēle, bet no futbola nekur nepazudīšu

Karjeru Latvijas valstsvienībā noslēgušais Kaspars Gorkšs drīz varētu aizvadīt savu atvadu spēli, tomēr bijušais nacionālās izlases kapteinis Latvijas Televīzijas "Rīta panorāmā" trešdien apstiprināja, ka  ir apņēmies turpināt darboties futbolā organizatora lomā. Lai stiprinātu funkcionāra prasmes, Gorkšs piedalīsies Eiropas futbola federāciju savienības (UEFA) apmācības programmā bijušajiem elites futbolistiem.

Aiziet no izlases Gorkšam bijis smagi, tomēr viņš uzsvēra, ka dzīvē jāpieņem arī grūti lēmumi, kas emocionāli nebija viegli ne pašam, ne viņa mazajam dēlam, kurš arī ir futbolists. Gorkšs uzskata, ka futbolu, visdrīzāk, vairs nespēlēs tādā kapacitātē kā iepriekš, lai gan oficiāli ir pavēstījis par punkta pielikšanu karjerai valstsvienībā, nevis futbolista gaitām kopumā.

Futbols Gorkšam ir daļa sirds, un viņš solīja no futbola nekur nepazust. Par atvadu spēli Gorkšam vēl ir laiks izdomāt, kāda tā būs un kas to rīkos. Rudenīgie laikasptākļi liek secināt, ka atvadu spēle varētu notikt ne ātrāk kā nākamā gada pavasarī.

Gorkšs uzsvēra, ka jāizaicina sevi ir ne tikai fiziski, bet arī intelektuāli. Tādēļ viņš turpinās izglītoties, lai labāk sevi apliecinātu futbolā. UEFA mācību programmā Gorkšs apgūs prasmes, kas palīdz bijušajiem elites futbolistiem pārkvalificēties administratīvam darbam futbolā. Ilggadējais Latvijas izlases kapteinis iepriekš pauda apņēmību pretendēt uz Latvijas Futbola federācijas prezidenta amatu.

Jo trenētākas smadzenes, jo ātrāk laukumā izdodas pieņemt pareizos lēmumus, uzsvēra Gorkšs. Viņš arī aicināja jaunos futbolistus klausīt mammas un noteikti paralēli futbolam arī centīgi mācīties.

Gorkšs uzsvēra, ka viņā mājo ne tikai futbolists, bet arī futbola fans un futbolista tētis. Futbolā daudz pieredzējušais aizsargs solīja noteikti doties gan uz Latvijas izlases, gan sava dēla futbola spēlēm. Gorkšs sagaida, ka futbols arvien būs liela viņa dzīves daļa, un valstsvienības bijušais kapteinis ir apņēmies palīdzēt Latvijas futbolam augt. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Futbols
Sports
Jaunākie
Interesanti