Gauračam divi vārti virslīgas līderu «Spartaka» uzvarā pār Daugavpils futbolistiem

Latvijas futbola virslīgas līderi Jūrmalas "Spartaks" sestdien Slokas stadionā ar 4:1 uzveica pastarīti BFC "Daugavpils" un saglabāja līderpozīcijas turnīra tabulā, liecina rīkotāju informācija. Divus vārtus uzvarētājiem guva Edgars Gauračs. Savukārt Kurzemes derbijā pašreizējie čempioni FK "Liepāja" mājās ar 2:3 piekāpās FK "Ventspils".

(papildināts ar FK "Ventspils" uzvaru pār FK "Liepāja")
Daugavpils komandai spēles sākums gan bija veiksmīgāks - viesi vadībā izvirzījās 25.minūtē, kad 11 metru soda sitienu realizēja Sergejs Aleksejevs. Savukārt Gauračs 14 minūtes vēlāk atjaunoja neizšķirtu, bet otrajā puslaikā viņš 47.minūtē jau izvirzīja laukuma saimniekus vadībā.

"Spartaka" uzvaru ar trešajiem vārtiem no tuvas distances 88.minūtē nostiprināja Dmitrijs Platonovs, savukārt jau kompensācijas laikā Sergejs Kazeka izmantoja pajukumu spēlē, lai ar sitienu vārtu tuvajā stūrī panāktu 4:1.

Rezultatīva izvērtās spēle Liepājā, kur jau 10.minūtē rezultāts bija neizšķirts 1:1. Viesus ar sitienu gar vārtu stabu vadībā izvirzīja Alans Siņeļņikovs, taču Romāns Mickevičs ātri atjaunoja neizšķirtu. Pārtraukumā ar vienu vārtu pārsvaru gan devās ventspilnieki, jo Eduards Tīdenbergs 32.minūtē realizēja 11 metru soda sitienu.

Liepājas komanda 59.minūtē palika mazākumā, jo sarkano kartīti nopelnīja Kristaps Grebis. Tas gan neliedza laukuma saimniekiem sešas minūtes vēlāk pēc Marka Kurtiša sitiena panākt izlīdzinājumu, tomēr FK "Ventspils" uzvaru nodrošināja Ritvara Rugina precīzais sitiens pāris minūtes vēlāk.

Turnīra tabulā "Spartaks" nostiprinājās vadībā ar 15 spēlēs gūtiem 34 punktiem, savukārt FK "Ventspils" pakāpās uz 2.vietu ar 30 punktiem un apsteidza Liepājas klubu, kas aizvadījis vienu spēli vairāk un ar 29 punktiem ir trešais.