Futbolistu Cauņas un Dubras klubi saglabā cerības Čempionu līgā

Latvijas futbolistu Aleksandra Cauņas un Kaspara Dubras pārstāvētie klubi trešdien Čempionu līgas kvalifikācijā pārvarēja trešo kārtu un saglabāja izredzes iekļūt pamatturnīrā, liecina rīkotāju informācija. Lai iekļūtu Čempionu līgas grupas kārtā, Cauņas pārstāvētā Maskavas CSKA un Baltkrievijas klubs Borisovas BATE, kur spēlē Dubra, nedrīkst apstāties pēdējā atlikušajā kvalifikācijas kārtā.

Borisovas BATE mājās ar 1:0 pārspēja Ungārijas klubu "Videoton" un divu spēļu summā panāca 2:1 pārsvaru. Aizsargs Dubra laukumā devās pamatsastāvā un laukumā bija visas 90 minūtes. Uzvaras vārtus BATE 82.minūtē guva Nemanja Nikoličs.

Savukārt Maskavas CSKA viesos ar 3:2 pārspēja Prāgas "Sparta" futbolistus un divu spēļu summā nodrošināja uzvaru 5:4. Cauņa spēli noskatījās no rezervistu soliņa. Laukuma saimnieki pēc Ladislava Krejči un Kehindes Fatai gūtiem vārtiem atbildes spēlē panāca "Sparta" 2:0 pārsvaru, taču CSKA atbildēja ar Ahmeda Musas diviem precīziem sitieniem un Alana Dzagojeva izšķirošo vārtu guvumu 76.minūtē.

Čempionu līgas kvalifikācijas izslēgšanas kārtā klubi pretiniekus uzzinās piektdien paredzētajā izlozē.