Futbolists Ontužāns pirmoreiz tiek laukumā Minhenes «Bayern» oficiālā spēlē

Latvijas futbola izlases pussargs Daniels Ontužāns ceturtdien Minhenes "Bayern" kluba rindās debitēja ar četrām minūtēm Vācijas kausa pirmās kārtas spēlē. "Bayern" Vācijas kausa pirmajā kārtā savā laukumā ar 3:0 uzvarēja pēc spēka piektās līgas komandu "Duren".

Minheniešus 24.minūtē vadībā izvirzīja Maksims Čupo-Motings, bet 12 minūtes vēlāk "pendeli" realizēja Tomass Millers. 15 minūtes līdz dueļa beigā Čupo-Motings pie soda laukuma līnijas izkārtoja sev ērtu sitiena pozīciju un raidīja bumbu vārtu kreisajā pusē.

Ontužāns laukumā devās uz maiņu 86.minūtē, bet spēles tiesnesis kompensācijas laiku nepiešķīra. Pagājušajā vasarā Ontužāns ar "Bayern" devās uz ASV, kur pirmo reizi komanda kreklu vilka pārbaudes mačā ar Londonas "Arsenal". Līdz šim viņš ne reizi "Bayern" komandā nebija aizvadījis oficiālu spēli.

Pagājušo sezonu futbolists uz īres līguma pamata pavadīja Šveices spēcīgākā čempionāta klubā "St. Gallen".

Aizvadītajā sezonā jau otro gadu pēc kārtas Vācijas kauss nonāca pie "Bayern", kas šo trofeju kopumā izcīnījusi 20 reizes.