Futbolists Gorkšs mača galotnē nodrošina «Riga FC» uzvaru pār «Jelgavu»

„Riga FC” komanda piektdien Jelgavā virslīgas spēles galotnē ar 2:1 pārspēja vietējo FK „Jelgava” vienību, liecina organizatoru informācija. Uzvaras vārtus spēles 88. mīnūtē guva viesu komandas kapteinis Kaspars Gorkšs.

Pirmā bīstamā epizode mājinieku vārtu priekšā tika izveidota jau desmitajā minūtē, tomēr Kaspara Ikstena sargātajiem vārtiem bumba lidoja secen. Spēles 39.minūtē rezultātu mājinieku labā pēc stūra sitiena atklāja Mārcis Ošs.

Spēles 61. minūtē tuvējā augšējā stūrī bumbu raidīja igaunis Bogdans Vastuks, izlīdzinot rezultātu mačā. Pēc stūra sitiena vien pāris minūtes pirms pamatlaika beigām „Riga FC” kapteinis Gorkš ar galvu otro reizi raidīja bumbu Ikstena sargātajos vārtos.

„Riga FC” šī bija ceturtā uzvara pēc kārtas pār FK „Jelgava” komandu.

Virslīgas tabulā pirmajā vietā ar 31 punktu atrodas Jūrmalas „Spartaks”, bet ar 27 punktiem otrajā vietā ierindojās FK „Liepāja”, tikpat punktu arī „Riga FC”, kas aizvadījusi par divām spēlēm vairāk.  „Jelgava” ar 19 punktiem atrodas sestajā pozīcijā.

Sestdien virslīgas ietvaros FK „Ventspils” savās mājās spēkosies ar RFS, bet pie FK „Liepāja/Mogo” viesosies Jūrmalas „Spartaks”.