Futbolists Dāvis Ikaunieks: Man un Šabalam vajadzēja gūt vārtus

Latvijas futbola izlases zaudētajā spēlē pret Ungāriju pirmdien Rīgā bija divas izšķirošas epizodes, kad neizdevās labā situācijā iesist vārtus, Latvijas Televīzijā teica pussargs Dāvis Ikaunieks. Viņš uzsvēra, ka pašam un Valērijam Šabalam vajadzēja tikt pie vārtu guvuma, kas varēja pavērst spēles ritējumu pavisam citā gultnē.

"Atslēgas momenti bija divi - es neiesitu pirmā puslaika beigās un otrā puslaika sākumā neiesita Valērijs Šabala," sprieda Ikaunieks. "Ja būtu iesitis, būtu emocijas un [spēle] aizietu."

Pirmā puslaika beigās Ikaunieks nonāca viens pret vārtiem, taču sita garām gan vārtsargam Peteram Gulači, gan mērķim. "Kad uzsitu, uzreiz sapratu, ka nav iekšā. Vajadzēja pārsist pāri vārtsargam, un viss. Pats vainīgs," rezumēja Ikaunieks.

Savukārt Šabala teicamā situācijā nonāca 50.minūtē, bet Gulači paspēja laicīgi iziet pretim un sitienu nobloķēja.

Spēles rezultāts 0:2 izsaka visu, taču komandai jāturpina gatavoties, jo nekas vēl Pasaules kausa kvalifikācijā nav beidzies, uzsvēra Ikaunieks.

Šogad Latvijas izlasei vēl atlikusi viena spēle 13.novembrī izbraukumā pret Eiropas čempioniem portugāļiem, bet pārējās kvalifikācijas cīņas risināsies nākamgad. Pēc trim pirmajām spēlēm Latvijas izlase ar trim punktiem grupā ir priekšpēdējā -5.- vietā.