Futbolists Cauņa netiek laukumā CSKA uzvarētā Čempionu līgas spēlē

Aleksandrs Cauņa trešdien bija iekļauts pieteikumā futbola Čempionu līgas spēlē, kurā viņa pārstāvētā Maskavas CSKA Krievijas galvaspilsētā ar 3:2 uzveica Nīderlandes klubu Eindhovenas PSV, taču Latvijas pussargs laukumā netika un palika rezervistos, liecina rīkotāju informācija.

CSKA 36. minūtē jau bija vadībā ar 3:0, turklāt puslaika izskaņā Seidu Dumbija neguva savus trešos vārtus, jo nerealizēja 11 metru soda sitienu. Rezultātu 7.minūtē atklāja Ahmeds Musa, bet Dumbija palielināja CSKA pārsvaru līdz trim vārtiem, tostarp trešo precīzo sitienu izdarīja no 11 metru soda sitiena atzīmes.

Eindhovenas PSV veiksmīgāk darbojās pēc pārtraukuma, kad divus vārtus guva Maksims Lestjēns, taču 80. minūtē viesi palika mazākumā un no zaudējuma neizvairījās.

Otrā B grupas spēlē Anglijas ''Manchester United'' mājās ar 2:1 pārspēja Vācijas klubu VfL ''Wolfsburg''. Pēc divām kārtām visas četras komandas ir iekrājušas pa trim punktiem.

Savukārt Krištianu Ronaldu guva abus vārtus A grupas spēlē, veicinot Madrides ''Real'' uzvaru 2:0 viesos pār ''Malmo FF'', turklāt pārsniedza karjerā gūtu 500 vārtu robežu. Ronaldu ir arī visu laiku rezultatīvākais Madrides "Real" futbolists.

Otrā spēlē Francijas ''Paris Saint Germain'' ar 3:0 Ukrainā pieveica Doņeckas ''Šahtar''.

Pirmajā Čempionu līgas spēlē Kazahstānā punktu guva turnīra debitante ''Astana'', kas cīnījās neizšķirti 2:2 ar Stambulas ''Galatasaray''. Otrā spēlē A grupā Madrides ''Atletico'' Spānijā ar 1:2 zaudēja Lisabonas ''Benfica'' no Portugāles.

Itālijas klubs Turīnas ''Juventus'' guva otro uzvaru D grupā, kur ar 2:0 mājās pieveica Spānijas ''Sevilla'', bet Anglijas ''Manchester City'' viesos Vācijā ar 2:1 pārspēja Menhengladbahas ''Borussia''. Uzvaras vārtus 90.minūtē guva Serhio Aguero ar 11 metru soda sitienu.