Futbolisti un skatītāji Ungārijas kausa iegūšanu nosvin, neievērojot ierobežojumus

Trešdien Budapeštā “Honved” futbola komanda izcīnīja Ungārijas kausu, pēc 11 gadu pārtraukuma tiekot pie trofejas. Spēle norisinājusies, neievērojot sociālās distancēšanās noteikumus, vēsta AP.

Spēle starp “Honved” un “Mezokovesd-Zsory” norisinājās skatītāju priekšā, kuri finālspēles laikā neievēroja sociālās distancēšanās noteikumus, noslēdzās ar rezultātu 2:1. Mača 33. minūtē “Honved” vadībā izvirzīja Ivans Lovričs, bet jau pēc dažām minūtēm Lāslo Pekārs izlīdzināja rezultātu. Uzvarēja gan “Honved”, un uzvaras vārtus guva Ģorģe Kambers.

“Honved” astoto reizi ieguva Ungārijas kausu, tiesa gan, iepriekšējo reizi tas notika 2009. gadā. Šoreiz pēc trofejas iegūšanas gan līdzjutēji, gan spēlētāji aizmirsa par koronavīrusu un uzvaru svinējuši, neievērojot divu metru distanci.