Futboliste Ročāne sapņo spēlēt ar meitu vienā komandā

Aizvadīta kārtējā Latvijas sieviešu futbola sezona. Tradicionālajā sezonas noslēguma pasākumā godinātas spēcīgākās komandas, labākās spēlētājas, tiesneses un citi laureāti. Paziņota arī Sieviešu futbola līgas simboliskā izlase, kuras sastāvā iekļauta arī pieredzējusī aizsardze Anastasija Ročāne.

Ročāne šogad komandas ”Rīgas Futbola skola ” sastāvā piekto reizi pēc kārtas kļuva par valsts čempioni. 25 gadus vecā futboliste ir arī Latvijas izlases aizsardzības balsts, bet ikdienā strādā arī par treneri un ir aktīva mamma savai meitiņai.

Intervija ar fubolisti Anastasiju RočāniJānis Lazdāns

  Anastasija atklāj, ka futbolā ir jau 12 gadus – savulaik sākusi savu futbolistes karjeru “Skonto” komandā un pēc gada tikusi jau U-17 izlasē.

  “Es iemīlēju šo sporta veidu,” atzīst aizsardze.

  Pirms futbola Anastasija piecus gadus spēlējusi basketbolu, bet tad guvusi traumu un gadu ārstējusies. Pēc tam tomēr domājusi, ka sportot jāturpina, un, tā kā brālis spēlējis futbolu, arī viņa pievērsusies šim sporta veidam.

  “Esmu ļoti enerģiska,” teic sportiste. Jau kopš bērnības enerģiju nav bijis kur tērēt, tādēļ vēl skolas laikā viņa bijusi ļoti sportiska.

  Tagad Ročāne ir gan spēlētāja, gan trenere. “Gribu progresēt pati kā spēlētāja,” atzina Anastasija, paužot cerību, ka ir arī uz pareizā ceļa meiteņu trenēšanā.

  Viens no futbolistes sapņiem ir, lai viņas šobrīd trīs gadus vecā meita arī iemīlētu futbolu un kādreiz viņas varētu uzspēlēt vienā komandā.

  Ročāne Latvijas Radio atklāja, ka viņa seko līdzi arī vīriešu futbolam, un vislabāk viņai patīk FK “Ventspils”, lai arī ne vienmēr komandai iet tik labi, kā gribētos. Viņas elks ir Jurijs Žigajevs - tieši šī futbolista laukumā parādītais viņu ir iedvesmojis.

  Saistītie raksti
  0 komentāri
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
  Futbols
  Sports
  Jaunākie
  Populārākie
  Interesanti