Futbolista Rudņeva pārstāvētās «Hamburger SV» nākotne izšķirsies pārspēlēs

Latvijas futbola valstsvienības uzbrucēja Artjoma Rudņeva pārstāvētās Vācijas pirmās bundeslīgas kluba "Hamburger SV" nākotne izšķirsies pārspēlēs ar otrās bundeslīgas trešo labāko komandu, liecina organizatoru informācija.

"Hamburger SV" sestdien ar 2:0 čempionāta pēdējās kārtas spēlē ar 2:0 uzvarēja "Schalke 04" un pameta izkrišanas zonu, taču 16. vietā esošajai komandai būs jāaizvada divas pārspēles ar otrās bundeslīgas trešo komandu.

Rudņevs devās laukumā uz maiņu 27. minūtē savainotā Pjēra Mišela Lasogas vietā. Abi vārti tika gūti otrajā puslaikā, kad izcēlās Ivica Oličs un Slobodans Rajkovičs.

"Hamburger SV" pēc 34.kārtas varēja finišēt arī 15. vietā un automātiski saglabāt vietu līgā, taču ne visu konkurentu spēļu rezultāti bija izdevīgi, taču pietiekami atbilstoši, lai hamburgieši automātiski neizkristu no līgas ieņemot vietu divu vājāko komandu pulkā.

Komanda ar kuru būs jāaizvada pārspēles, kļūs zināma svētdien.

Arī iepriekšējā sezonā "Hamburger SV" bija spiesta piedalīties pārspēlēs, kur divu spēļu summā uzveica "Greuther Furth".

Rudņevs šajā sezonā Vācijas čempionātā piedalījās 22 spēlēs, no tām septiņās – sākumsastāvā un guva vienus vārtus.

Par Vācijas čempioni jau agrāk bija kronēta Minhenes "Bayern". Pirmā bundeslīga jāpamet "Freiburg" un "Paderborn".