Futbolista Gutkovska pārstāvētā «Rakow» atkārtoti izcīna Polijas Superkausu

Latvijas uzbrucēja Vladislava Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas "Rakow" sestdien Poznaņā atkārtoti izcīnīja Polijas Superkausu.

Polijas kausa ieguvēja un Polijas meistarsacīkšu sudraba medaļniece "Rakow" Poznaņā ar 2:0 (1:0) pieveica čempioni Poznaņas "Lech".

Gutkovskis devās laukumā sākuma sastāvā un tika nomainīts 78.minūtē, kad rezultāts bija 2:0. 12. minūtē viņš bija viesu uzbrukuma smailē, taču tika fiksēta aizmugure.

43. minūtē Čenstohovas klubu vadībā izvirzīja Bogdans Rakovicans, pēc centrējuma soda laukumā raidot bumbu vārtu kreisajā stūrī - 1:0.

51.minūtē Mateušs Vdovjaks tika garām savam pretspēlētājam un neatvairāmi čempionu vārtsargam Filipam Bednarekam raidīja bumbu vārtu labajā stūrī - 2:0.

Tas "Rakow" vienībai bija otrais Superkausa fināls un otrā uzvara, kamēr "Lech" ir sekmīgākā Polijas komanda Superkausā. No desmit reizēm poznaņieši ir uzvarējuši sešreiz, kas ir rekords.

Gutkovska kontā Čenstohovas vienības rindās ir arī divi Polijas čempionāta sudraba medaļu komplekti, 2021. un 2022.gadā izcīnītais Polijas kauss, kā arī pirms gada iegūtais Polijas Superkauss.

Iepriekšējā gadā Čenstohovas "Rakow" kausu ieguva, uzvarot čempioni Varšavas "Legia" pēcspēles sitienos - 1:1 (1:0, 0:1, 0:0, 11 m - 4:3).