Futbolista Gorkša «Colchester United» zaudē Anglijas kausa spēlē

Latvijas futbola valstsvienības aizsarga Kaspara Gorkša pārstāvētā "Colchester United" piektdien ar 1:3 viesos zaudēja "Cardiff City" Anglijas kausa izcīņas trešajā kārtā jeb 1/32 finālā, informēja organizatori. Gorkšs laukumā bija visu spēli.

Gorkšs bija tuvu vārtu guvumam 20.minūtē, taču pēc stūra sitiena viņš ar galvu raidīja bumbu garām mērķim. Savukārt rezultātu laukuma saimniekiem izdevās atklāt 34. minūtē pēc Džo Ralsa tāla sitiena, pēc kura bumba rikošetā no Gorkša un vēl viena viesu futbolista Koula Kpekavas nonāca vārtos.

Līdz otrā puslaika vidum Kadīms Hariss un Kenvainss Džounss panāca laukuma saimniekiem jau 3:0 pārsvaru, pirms Fredijs Sīrss vienus vārtus atguva.

"Colchester United" vēl neinformēja, vai klubs panāca vienošanos ar Gorkšu par līdzšinējā īstermiņa līguma pagarināšanu. Decembra sākumā Gorkšs parakstīja līgumu uz vienu mēnesi, un pēc šīs vienošanās spēle pret "Cardiff City" viņam bija pēdējā.

Kolčestras klubs spēlē pirmajā līgā, kas Anglijā ir trešā spēcīgākā līga. Pirmās līgas turnīrā "Colchester United" atrodas bīstamajā zonā uz izkrišanas robežas, tādēļ kluba vadību meklē iespēju pastiprināt sastāvu.

Pirms pievienošanās "Colchester United" Gorkšs bija brīvā aģenta statusā, jo 33 gadus vecajam futbolistam vasarā Anglijā beidzās līgums ar "Reading". Iepriekš karjerā viņš Anglijā pārstāvēja arī "Blackpool", "Queens Park Rangers" un "Wolverhampton Wanderers".