Futbolista Dubras debijā Čempionu līgā Borisovas BATE smagi zaudē

Latvijas futbola valstsvienības aizsargs Kaspars Dubra trešdien aizvadīja karjerā pirmo spēli Čempionu līgas grupas turnīrā, kur viņa pārstāvētais Baltkrievijas klubs Borisovas BATE ar 1:4 Vācijā zaudēja Lēverkūzenes ''Bayer'', liecina rīkotāju informācija.

Dubra Baltkrievijas čempionu sastāvā laukumā bija visu spēli. Uzvarētājiem divus vārtus guva Turcijas izlases pussargs Hakans Čalhanoglu.

Rezultātu laukuma saimnieki atklāja jau 4.minūtē, kad precīzs pēc centrējuma bija Šveices uzbrucējs Admirs Mehmedi, taču serbs Nemanja Milunovičs deviņas minūtes vēlāk panāca BATE neizšķirtu. Čalhanoglu neilgi pēc pārtraukuma atguva "Bayer" vadību, savukārt meksikānis Havjers Fernandess karjerā pirmajā spēlē Lēverkūzenes klubā panāca 3:1. Čalhanoglu 76. minūtē vēl realizēja 11 metru soda sitienu.

"Bayer" futbolisti pa vārtiem sita 20 reižu, turpretim BATE atbildēja tikai ar diviem sitieniem. Lēverkūzenes kluba treneris Rodžers Šmits atzina, ka viņa vadītā komanda aizvadīja labu spēli.

Otrā E grupas spēlē AS ''Roma'' Itālijas galvaspilsētā cīnījās neizšķirti 1:1 ar pērnās sezonas Čempionu līgas uzvarētājiem "Barcelona''. Viesus Luiss Suaress 21. minūtē izvirzīja vadībā, taču 10 minūtes vēlāk Romas komandā precīzs bija Alesandro Florenci.

F grupā Zagrebas ''Dinamo'' ar 2:1 uzveica Londonas ''Arsenal'' futbolistus, bet Grieķijas klubs Pireju ''Olympiakos'' ar 0:3 piekāpās Minhenes ''Bayern'' no Vācijas. G grupā Londonas ''Chelsea'' turnīru sāka 4:0 uzvaru pār Telavivas ''Maccabi'', turpretim Kijevas ''Dinamo'' mājās panāca neizšķirtu 2:2 pret Portugāles ''Porto''. H grupā neizšķirti 1:1 nospēlēja Beģijas ''Gent'' un Francijas klubs Lionas "Olimpique", savukārt Sanktpēterburgas ''Zenit'' Spānijā ar 3:2 uzvarēja ''Valencia'' futbolistus.