Futbola virslīgas līderi «Spartaks» un FK «Ventspils» cīnās neizšķirti

Latvijas futbola virslīgas līderi Jūrmalas "Spartaks" svētdien Kauguros nospēlēja neizšķirti 0:0 ar tuvākajiem konkurentiem FK "Ventspils", liecina organizatoru informācija. Jūrmalas komanda arvien saglabāja pirmo vietu turnīra tabulā.

(papildināts ar "Liepāja/MOGO" uzvaru)
Tuvāk vārtu guvumam pirmajā puslaikā bija "Spartaks", taču droši viesu vārtos darbojās Maksims Uvarenko. Turpretim pēc pārtraukuma vairākas bīstamas situācijas uzbrukumā izveidoja Ventspils vienība, un šoreiz glābēja lomā jau bija mājinieku vārtu vīrs Jevgēņijs Nerugals.

Vēlāk svētdien "Liepāja/Mogo" viesos ar 3:1 pārspēja "Metta/LU" futbolistus. Liepājniekus otrā puslaika sākumā vadībā izvirzīja tikko uz maiņu laukumā uznākušais Kristaps Grebis, savukārt Kristians Damjens Toress pārsvaru divkāršoja. Laukuma saimniekiem rezultāta starpību 78. minūtē samazināja Dāvis Indrāns, bet jau mača izskaņā Artūrs Karašausks nostiprināja Liepājas komandas uzvaru.

Vēl divas septītās kārtas spēles notiks pirmdien - RFS uzņems FK "Jelgava" futbolistus, bet "Riga" FC būs laukuma saimnieki pret debitantiem "Babīte/Dinamo".